https://www.innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_248725307cad5c8537b3cb54b_o.jpg
Xəbər verdiyimiz kimi Birbank Biznes biznes sahibləri üçün əsas bank əməliyyatları və məhsullarını özündə birləşdirən, tamamilə yeni və daha qənaətcil məhsul təqdim edib. Ölkənin bank sektorunda ilk olan bu məhsul vasitəsilə müştərilər biznes ehtiyaclarına uyğun əməliyyatları və xidmətləri istənilən həcmdə və sayda seçərək tarif paketlərini özləri yarada bilirlər.
30 iyul-5 sentyabr tarixlərində həyata keçirilən kampaniya çərçivəsində Maestro tarifinə qoşulan hər 25-ci sahibkar Premium kart, ən yüksək dövriyyə alan 3 sahibkar isə qızıl qazanmaq şansı əldə edirdi. Qeyd edək ki, şərtlərə əsasən müştəri tarifə qoşulduqdan sonra Maestro ilə minimum 2 fərqli əməliyyat dövriyyəsi almalı və paketə ödəniləcək ümumi məbləğ ən azı 500 AZN olmalı idi.
Ötən gün Birbank Biznes komandasının biznes sahibləri ilə görüşündə kampaniyanın qalibləri də iştirak etdilər və onlara hədiyyələr təqdim edildi. Görüşdə cari il ərzində Birbank Biznes mobil tətbiqinə gətirilən yeniliklər haqqında danışıldı, eyni zamanda növbəti ildə sahibkarlara yaradılacaq imkanlar, yeni layihələr barədə məlumat verildi. Tədbirdə biznes sahibləri öz sual və təkliflərini də səsləndirdilər.
Sahibkarlara vaxta və xərclərə qənaət etmək imkanı verən “Maestro” tarifi haqqında ətraflı məlumat və sifariş üçün https://kbl.az/bbprmkd saytında hesabınıza daxil olmağınız və “Tariflər” bölməsində “Maestro” tarifi bölməsinə keçid etməyiniz və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng etməyiniz kifayətdir.

https://innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_248725307cad5c8537b3cb54b_o.jpg
As previously announced, Birbank Biznes has introduced a brand-new and more cost-effective product for business owners, offering essential banking operations and services in one comprehensive package. This innovative product, the first of its kind in the country's banking sector, allows customers to create customized tariff packages by selecting operations and services tailored to their business needs, in any quantity and scope.
During the campaign held between July 30 and September 5, every 25th entrepreneur who subscribed to the Maestro tariff had the chance to receive a premium card, while the three entrepreneurs with the highest transaction volumes were awarded gold prizes. According to the campaign terms, customers needed to perform at least two different types of transactions with Maestro after subscribing to the tariff, with a minimum total package payment of 500 AZN.
Yesterday, during a meeting between the Birbank Biznes team and business owners, the winners of the campaign were also present and received their gifts. The event highlighted the innovations brought to the Birbank Biznes mobile application this year and shared insights about new opportunities and projects for entrepreneurs planned for the coming year. Business owners also had the opportunity to voice their questions and suggestions during the gathering.