https://www.innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_de095542153991dafcd25a53c_o.jpg
Yelo Bank bir neçə ay öncə sahibkarlar üçün innovativ həll təqdim edib - Yelo Mobil POS. Bu xidmət sayəsində sahibkarlar ənənəvi POS-terminal olmadan ödənişləri smartfon vasitəsilə qəbul edə bilirlər. İndi isə sahibkarlar Yelo Mobil POS ilə Visa kartlarından qəbul edilmiş ödənişlərə görə heç bir komissiya ödəməyəcəklər!
Noyabrın 5-dən start götürən kampaniya həmin tarixdən Yelo Mobile Pos xidmətinə yeni qoşulan müştərilərə və yalnız Visa kartı ilə qəbul edilən ödənişlərə şamil olunur. Üstəlik xidmətə yeni qoşulan sahibkarlara Visa biznes kartı hədiyyə edilir.
Yelo Mobil POS hansı üstünlüklərə malikdir?
- Mobil POS-a qoşulmaq üçün xidmət haqqı və dövriyyə tələbi yoxdur;
- Smartfonla istənilən yerdə, istənilən zaman əlavə cihaz olmadan nağdsız ödənişləri qəbul etmək mümkündür;
- Elektron pul kisəsi ilə ödənişlər çevik və rahat qəbul edilir;
- Bütün əməliyyatlar Visa-nın təhlükəsizlik tələblərinə uyğun olaraq etibarlı şəkildə qorunur.
Qeyd edək ki, Yelo Bank-da cari hesabı olan sahibkarlar Mobil POS xidmətinə tamamilə onlayn qaydada qoşula bilərlər. Kampaniya 31 yanvar 2025-ci il tarixinədək qüvvədədir. Yelo Mobil POS-u elə indi sifariş edin, ödənişləri smartfonunuzla qəbul etməyə başlayın: https://bit.ly/moblpos

https://www.innews.az/uploads/news/2024-11/_innews_de095542153991dafcd25a53c_o.jpg
Yelo Bank recently introduced an innovative solution for entrepreneurs – Yelo Mobile POS. This service allows entrepreneurs to accept payments via their smartphone without the need for a traditional POS terminal. Now, with Yelo Mobile POS, entrepreneurs can receive payments from Visa cards without paying any commission!
The campaign, which began on November 5, applies to customers who have newly joined the Yelo Mobile POS service from that date and is exclusive to payments accepted with a Visa card. Additionally, new users of this service receive a Visa business card as a complimentary gift.
Here’s why Yelo Mobile POS is a game-changer:
- No service fees or turnover requirements to connect to Mobile POS;
- Accept non-cash payments with your smartphone anytime, anywhere—no additional devices required;
- Payments are processed seamlessly and conveniently with the electronic wallet;
- All transactions are securely protected, meeting Visa's stringent security standards.
Entrepreneurs with a current account at Yelo Bank can activate the Mobile POS service entirely online. The campaign is valid until January 31, 2025. Order Yelo Mobile POS today and start accepting payments with just your smartphone: https://bit.ly/moblpos