https://www.innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_9fdfbaea95876622fff611768_o.jpg
Bakı Dövlət Universitetinin (BDU) SABAH qruplarının “Hüquqşünaslıq” ixtisasının III kurs tələbələri Rafət Qaraşlı, Camal Əzimov, Nicat Vəliyev, Murad Əsgərov, Tural Dəmirov, IV kurs tələbələri Xədicə Bəşirzadə, İsmayıl İsmayılov, Ziyəddin İsmayılov, Aytən Məmmədova, Fidan Məmmədzadə “PAŞA Holding”in “Əlaçı” təqaüd proqramının qalibi olublar.
2024/2025-ci tədris ilini əhatə edən təqaüd proqramı çərçivəsində tələbələr şəxsi və karyera inkişafı üzrə təlim proqramları, karyera məsləhətləri və mentorluq, şəbəkələşmə fəaliyyətlərinə cəlb olunacaqlar.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_9fdfbaea95876622fff611768_o.jpg
Студенты группы SABAH Бакинского государственного университета (БГУ) специальности «Правоведение» Рафет Гарашлы, Джамал Азимов, Ниджат Велиев, Мурад Аскеров, Турал Демиров, Хадиджа Беширзаде, Исмаил Исмайлов, Зиеддин Исмайлов, Айтен Мамедова, Фидан Мамедзаде стали победителями стипендиальной программы «Отличник» компании PASHA Holding.
В рамках стипендиальной программы, охватывающей 2024/2025 учебный год, студенты будут участвовать в программах обучения личностному и карьерному развитию, привлечены к консультированию и наставничеству по вопросам карьеры, а также к деятельности сетирования.