“Priceless” Azərbaycanda: Eksklüziv təcrübələri qarşılayın
“Priceless” Azərbaycanda: Eksklüziv təcrübələri qarşılayın “Priceless” Azərbaycanda: Eksklüziv təcrübələri qarşılayın
“Mastercard Azərbaycan” üçün ilk “Priceless” tədbirini elan edir.
Artıq yerli “Mastercard” kart sahibləri eksklüziv təcrübələrlə tanış ola biləcəklər. “Göygöl Şərab Zavodu” ASC şirkəti ilə əməkdaşlıq çərçivəsində təşkil olunan tədbir regionda istehlakçılar üçün yeni faydalar erasının başlanğıcını qoyur.
“Priceless” “Mastercard”ın kart sahiblərinə qastronomiya, idman, əyləncə və səyahət daxil olmaqla çox sayda unikal təcrübələr təqdim edən qlobal platformasıdır. “Priceless.com” platforması təkcə əməliyyat üstünlükləri ilə kifayətlənmir, həmçinin “Mastercard” kart sahiblərinə bənzərsiz fürsətlərdən yararlanmaq imkanı verir.
Azərbaycanda bu platformanın təqdimatı “Priceless Specials” proqramı çərçivəsində 120-dən çox yerli məkanda endirimlər və 20-dən çox ölkədə 400-dən çox məkanda keşbek mükafatları təqdim edən “Mastercard Traveler” proqramına giriş kimi eksklüziv üstünlüklərlə başlayır. Bu tədbirlə birlikdə “Priceless.com” platforması tezliklə yalnız “Mastercard” kart sahibləri üçün eksklüziv tədbirlər və təcrübələr mərkəzinə çevriləcək.
“Unudulmaz xatirələr yaratmaq və “Mastercard” kart sahiblərinə xüsusi təcrübələr təqdim etmək məqsədilə “Priceless.com”u Azərbaycana gətirməkdən məmnunuq. Bu tədbir təkliflərimizi genişləndirmək və kart sahiblərimiz üçün unikal dəyər yaratmaq hədəfi ilə çıxdığımız yolun başlanğıcıdır”, - deyə “Mastercard”ın Azərbaycan üzrə ölkə meneceri Emil Zeynalov bildirib.
“Priceless” platforması bank proqramları və veb-saytlara inteqrasiya edilərək istifadəçilərə eksklüziv təklif və imtiyazlara asan çıxış təklif edir. “Priceless.com”un Azərbaycanda işə salınan B2C tərəfi isə kart sahibləri üçün unikal təcrübələr yaratmaq məqsədilə yerli biznes və qlobal tərəfdaşlarla əməkdaşlığa əsaslanır. İndi hər an həqiqətən qiymətsizdir.

https://innews.az/uploads/news/2024-10/_innews_cc1582f08993ad2aaa9a1987c_o.jpg
Mastercard объявил о запуске своего первого мероприятия Priceless в Азербайджане, которое знаменует собой важную веху в предоставлении эксклюзивных возможностей держателям карт Mastercard. Мероприятие, организованное в партнерстве с Гейгельский винный завод, собрало местных чиновников, прессу и других гостей, положив начало новой эре вовлечения потребителей в регионе.
Priceless - это глобальная платформа Mastercard, предлагающая держателям карт уникальные впечатления в самых разных категориях, включая рестораны, спорт, развлечения и путешествия. Priceless.com выходит за рамки транзакционных привилегий, предлагая держателям карт Mastercard возможность испытать эмоциональную ценность моментов.
Включение Азербайджана в Priceless.com сопровождается эксклюзивными преимуществами, как скидки в более чем 120 местных заведениях в рамках программы Priceless Specials и доступ к программе Mastercard Traveler, предлагающей кешбек в более чем 400 заведениях в более чем 20 странах. Благодаря этому событию Priceless.com вскоре превратится в центр эксклюзивных событий и привилегий, отвечающих местным вкусам и интересам и доступных только для держателей карт Mastercard.
«Мы рады представить Priceless.com в Азербайджане, где мы стремимся создавать воспоминания, предлагая впечатления, выходящие за рамки обыденности», - сказал Эмиль Зейналов, региональный менеджер Mastercard в Азербайджане. «Это событие - начало увлекательного путешествия, в котором мы продолжим расширять наши предложения и создавать уникальные ценности для держателей наших карт».
Платформа Priceless также интегрируется в такие каналы, как банковские приложения и веб-сайты, предоставляя пользователям легкий доступ к эксклюзивным предложениям. По мере запуска B2C-части Priceless.com в Азербайджане Mastercard планирует сотрудничать с местными предприятиями и партнерами, создавая уникальные впечатления для держателей карт, делая каждый момент по-настоящему бесценным.