https://www.innews.az/uploads/news/2022-08/_innews_099cf1c7271d3bb4ebd788299_o.jpg
“Nar” ali məktəblərə qəbul imtahanları zamanı ən yüksək nəticə göstərən abituriyentləri dəyərli hədiyyələrlə mükafatlandırdı. Modern.az İnfromasiya Agentliyinin media dəstəyi ilə baş tutan layihə çərçivəsində mükafatlandırma mərasimində ilin ən uğurlu abituriyenti adını qazanan 10 gəncə “Nar”-dan ən müasir smartfonlar, eləcə də 700 AZN dəyərində balans təqdim edildi.
Tədbirdə iştirak edən qonaqlar - Elm və Təhsil Nazirliyinin nümayəndələri, təhsil ictimaiyyəti üzvləri, media mənsubları abituriyentlərlə yaxından tanış olmaq və onları şəxsən təbrik etmək imkanı qazandılar. “Nar”ın İctimaiyyətlə Əlaqələr Departamentinin rəhbəri Əziz Axundov gəncləri təbrik edərək onlara gələcək təhsil və karyeralarında müvəffəqiyyətlər arzuladı. “Bu yüksək göstərici böyük əzm və zəhmətinizin bəhrəsidir. Mən inanıram ki, həyatınızda hələ bir çox uğurlar sizi gözləyir və yeni-yeni nailiyyətləriniz ilə hamımızı sevindirəcəksiniz.”
- deyə Əziz Axundov sözlərinə əlavə etdi.
Xatırladaq ki, “Nar” Modern.az İnformasiya Agentliyinin media dəstəyi ilə 2017-ci ildən bu layihəni həyata keçirir. Qeyd edək ki, təhsil, maariflənmənin inkişafı, gənclərdə oxumaq həvəsi oyatmaq “Nar”ın KSM strategiyasının ən vacib istiqamətlərindən biridir. Mobil operatorun həyata keçirdiyi layihələr haqqında ətraflı məlumatı nar.az səhifəsindən əldə etmək olar.

https://innews.az/uploads/news/2022-08/_innews_099cf1c7271d3bb4ebd788299_o.jpg
“Nar” наградил ценными подарками абитуриентов, показавших наивысшие результаты на вступительных экзаменах в высшие учебные заведения.
На церемонии награждения, которая состоялась при поддержке Информационного агентства Modern.az, 10 молодым людям, завоевавшим звание самых успешных абитуриентов года, были вручены самые современные смартфоны, а также баланс в размере 700 манатов.
Гости, принявшие участие в мероприятии – представители Министерства науки и образования, образовательного сообщества, а также СМИ имели возможность познакомиться с абитуриентами и поздравить их лично. Азиз Ахундов, руководитель отдела по связям с общественностью Nar, поздравил молодых людей и пожелал им успехов в дальнейшей учебе и карьере. «Такой высокий показатель – результат вашего огромного упорства и трудолюбия. Я верю, что тебя ждет много успехов в твоей жизни и ты порадуешь всех нас своими новыми достижениями», - добавил Азиз Ахундов.
Напомним, что «Нар» реализует этот проект при медиа-поддержке информационного агентства Modern.az с 2017 года. Следует отметить, что образование, развитие просвещения, пробуждение тяги к чтению у молодежи являются одним из важнейших направлений Стратегии КСО «Nar». Подробную информацию о реализуемых мобильным оператором проектах можно получить на странице nar.az.