“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək
“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək “Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək
“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Steve Chen Bakıda keçiriləcək “INMerge” İnnovasiya Sammitində iştirak edəcək. Bundan əlavə, tədbirdə “Genai Works” şirkətinin yaradıcısı Steve Nouri, “Nvidia” şirkətinin biznes inkişafı üzrə rəhbəri Anton Dzhorayev, “Nestle” şirkətinin innovasiya üzrə rəhbəri Gaelle Bou Abdo, “Vodafone” şirkətinin region üzrə rəhbəri Johannes Hummes, “Amazon” şirkətinin vitse-prezidenti Werner Vogels, “Avito” şirkətinin keçmiş baş marketinq direktoru Maxim Kan, eləcə də “Paradox Strategies” və “InnovationForce” şirkətlərinin qurucusu, Harvard Biznes Məktəbinin professoru Linda Hill kimi spikerlər də iştirak edəcəklər.
Onlarla yanaşı, ölkəmizdən Azərbaycanın iqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov, rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev, “PAŞA Holdinq”in baş icraçı direktoru Cəlal Qasımov və ekosistem üzrə baş icraçı direktor Fərid Məmmədov, “Kapital Bank”ın baş icraçı direktoru Fərid Hüseynov, “PAŞA Bank”in İdarə Heyəti sədrinin müavini Bəhruz Nağıyev, “İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi”nin sədri İnarə Vəliyeva və “4SİM” icraçı direktoru Fariz Cəfərov çıxış edəcəklər.
Qeyd edək ki, “INMerge” İnnovasiya Sammiti Bakıda 10-11 oktyabr tarixlərində Bakı Konqres Mərkəzində keçiriləcək. Əlavə məlumat və biletlərin əldə edilməsi üçün “www.inmerge.az” saytına daxil olun.

https://innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_b729cba7b47c7cb8dc76a131f_o.jpg
Сооснователь компании Youtube Стив Чен примет участие на INMerge Innovation Summit, который пройдет в Баку. Кроме того, на мероприятии выступят такие спикеры, как основатель компании Genai Works Стив Нури, руководитель по развитию бизнеса компании Nvidia Антон Джораев, руководитель по инновациям компании Nestle Гаэль Бу Абдо, региональный директор компании Vodafone Йоханнес Хуммес, вице-президент компании Amazon Вернер Вогелс, бывший директор по маркетингу компании Avito Максим Кан, а также профессор Гарвардской бизнес-школы, основатель компаний Paradox Strategies и InnovationForce Линда Хилл.
Как сообщает АЗЕРТАДЖ, кроме того, на саммите выступят такие представители Азербайджана как министр экономики Азербайджана Микаил Джаббаров, министр цифрового развития и транспорта Рашад Набиев, главный исполнительный директор PASHA Holding Джалал Касымов и главный исполнительный директор по экосистеме Фарид Мамедов, главный исполнительный директор Kapital Bank Фарид Гусейнов, заместитель генерального директора PASHA Bank Бахруз Нагиев, председатель Агентства инноваций и цифрового развития Инара Велиева и исполнительный директор 4SIM Фариз Джафаров.
Напомним, что INMerge Innovation Summit, организованный PASHA Holding, пройдет в Баку 10-11 октября в Бакинском конгресс-центре. Дополнительную информацию и билеты можно получить на сайте www.inmerge.az.