“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək
“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək “Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Bakıda sammitdə iştirak edəcək
“Youtube” şirkətinin həmtəsisçisi Steve Chen Bakıda keçiriləcək “INMerge” İnnovasiya Sammitində iştirak edəcək. Bundan əlavə, tədbirdə “Genai Works” şirkətinin yaradıcısı Steve Nouri, “Nvidia” şirkətinin biznes inkişafı üzrə rəhbəri Anton Dzhorayev, “Nestle” şirkətinin innovasiya üzrə rəhbəri Gaelle Bou Abdo, “Vodafone” şirkətinin region üzrə rəhbəri Johannes Hummes, “Amazon” şirkətinin vitse-prezidenti Werner Vogels, “Avito” şirkətinin keçmiş baş marketinq direktoru Maxim Kan, eləcə də “Paradox Strategies” və “InnovationForce” şirkətlərinin qurucusu, Harvard Biznes Məktəbinin professoru Linda Hill kimi spikerlər də iştirak edəcəklər.
Onlarla yanaşı, ölkəmizdən Azərbaycanın iqtisadiyyat naziri Mikayıl Cabbarov, rəqəmsal inkişaf və nəqliyyat naziri Rəşad Nəbiyev, “PAŞA Holdinq”in baş icraçı direktoru Cəlal Qasımov və ekosistem üzrə baş icraçı direktor Fərid Məmmədov, “Kapital Bank”ın baş icraçı direktoru Fərid Hüseynov, “PAŞA Bank”in İdarə Heyəti sədrinin müavini Bəhruz Nağıyev, “İnnovasiya və Rəqəmsal İnkişaf Agentliyi”nin sədri İnarə Vəliyeva və “4SİM” icraçı direktoru Fariz Cəfərov çıxış edəcəklər.
Qeyd edək ki, “INMerge” İnnovasiya Sammiti Bakıda 10-11 oktyabr tarixlərində Bakı Konqres Mərkəzində keçiriləcək. Əlavə məlumat və biletlərin əldə edilməsi üçün “www.inmerge.az” saytına daxil olun.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_b729cba7b47c7cb8dc76a131f_o.jpg
YouTube co-founder Steve Chen will participate in the INMerge Innovation Summit, which will be held in Baku. The lineup of speakers also includes Steve Nouri - founder of Genai Works, Anton Dzhorayev - head of business development at Nvidia, Gaelle Bou Abdo - head of innovation at Nestle, Johannes Hummes - regional head at Vodafone, Werner Vogels - vice president and chief technology officer at Amazon, Maxim Kan - former chief marketing officer at Avito, as well as Linda Hill - professor at Harvard Business School and founder of Paradox Strategies and InnovationForce.
Additionally, representatives from Azerbaijan will speak at the summit, including Azerbaijan’s Minister of Economy Mikayil Jabbarov, Minister of Digital Development and Transport Rashad Nabiyev, CEO of PASHA Holding Jalal Gasimov, Chief Ecosystem Officer Farid Mammadov, CEO of Kapital Bank Farid Huseynov, Deputy CEO of PASHA Bank Bahruz Nagiyev, Chairperson of the Innovation and Digital Development Agency Inara Valiyeva, and CEO of 4SIM Fariz Jafarov.
The INMerge Innovation Summit, organized by PASHA Holding, will take place in Baku on October 10-11 at the Baku Congress Center. For more information and tickets, please visit www.inmerge.az.