VTB (Azərbaycan) müştərilərinə yeni istehlak krediti təqdim edir
VTB (Azərbaycan) müştərilərinə yeni istehlak krediti təqdim edir VTB (Azərbaycan) müştərilərinə yeni istehlak krediti təqdim edir
VTB (Azərbaycan) pərakəndə kredit məhsullarını genişləndirib. Müştərilər artıq qızıl və zinət əşyalarını girov qoyaraq lombard krediti üçün müraciət edə bilərlər. 300 AZN-dən 40 min AZN-dək 3 aydan 36 aya qədər kredit əldə edə bilərsiniz. Kreditin illik faiz dərəcəsi 18% təşkil edir.
"Azərbaycanın pərakəndə kreditləşmə bazarında yüksək istehlak fəallığı davam edir. Eyni zamanda, qeyd edek ki, müştərilər qısa müddətli kreditlərlə daha çox üstünlük verir. Bu gün biz bu tələbi qarşılamaq üçün müxtəlif kredit məhsullari, o cümlədən təminatlı kredit də təklif etdik. Müştərilərimiz indi rahat və qısa zamanda pul əldə edəcəklər və daha az ödəməklə geri qaytara biləcəklər" deyə bank VTB (Azərbaycan)-ın İdarə Heyətinin üzvü, pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin direktoru Yevgeni Borodin şərh edib.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-09/_innews_5261989a37e79a731d7a4befe_o.jpg
ВТБ (Азербайджан) расширил линейку розничных кредитов. Клиенты теперь могут оформить ломбардный кредит под залог золотых изделий. Продукт доступен на сумму от 300 до 40 тыс. манатов на срок от 3 до 36 месяцев. Процентная ставка составит 18% годовых.
«На рынке розничного кредитования Азербайджана сохраняет высокая потребительская активность. При этом мы отмечаем, что клиенты чаще стали интересоваться кредитами на короткий срок. Сегодня банки предлагают разные инструменты для этих целей, в том числе кредиты под залог – их можно быстро оформить с комфортной ставкой. Мы запустили такой продукт под залог золотых изделий, чтобы клиенты, которым срочно нужны деньги, могли вернуть их без больших переплат», — прокомментировал член правления, директор департамента развития розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Евгений Бородин.
Получить кредит под залог золотых изделий можно в филиалах ВТБ: https://vtb.az/ru/offices/. Подробнее по телефону: 986.