https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_def5233520f552c662e50def9_o.jpg
Sizin yerli Avropa bankınız “AccessBank” ölkədə nağdsız ödənişlərin təşviqi və müştərilərə rahat maliyyə həllərindən istifadə imkanlarını yaratmaq məqsədilə “Google Pay” rəqəmsal cüzdandan istifadə edənlər üçün xüsusi keşbek kampaniyası təqdim edir.
Kampaniya çərçivəsində “Google Pay” vasitəsilə minimum 10 AZN dəyərində birinci əməliyyat üzrə bütün müştərilərə 2 AZN keşbek ödənilməsi təmin ediləcək. Kampaniya 22.08.2024-cü il tarixindən 31.10.2024-cü il tarixinədək qüvvədədir.
Kampaniyaya qoşulun, “Google Pay” və “AccessBank” ilə alış-verişlərinizdən faydalanın!
“AccessBank” Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 21-i bölgələrdə olmaqla, 35 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .
Bankın xidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün 151 Əlaqə Mərkəzinə zəng edə, həmçinin www.accessbank.az saytına və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə (feysbuk, instaqram, linkedin) müraciət edə bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_def5233520f552c662e50def9_o.jpg
Ваш местный европейский банк - AccessBank, с целью поощрения безналичных платежей в стране и предоставления клиентам удобных финансовых решений, запускает специальную кешбэк кампанию для пользователей цифрового кошелька Google Pay.
В рамках кампании всем клиентам будет предоставлен кешбэк в размере 2 AZN за первую транзакцию на сумму от 10 AZN.
Кампания действует с 22 августа 2024 года по 31 октября 2024 года. Присоединяйтесь к кампании и воспользуйтесь возможностью получать выгоду от своих покупок с Google Pay и AccessBank.
AccessBank, являясь лидером в сфере микрофинансирования в Азербайджане, предоставляет свои услуги малым и средним предприятиям с 2002 года. Среди акционеров банка - Азиатский банк развития, Европейский инвестиционный банк, Международная финансовая корпорация и другие международные финансовые организации и инвестиционные фонды. В настоящее время банк располагает 35 филиалами, 14 из которых находятся в Баку, а 21 – в регионах, и продолжает предоставлять доступные финансовые решения для микро-, малого и среднего бизнеса.
ЗАО AccessBank предоставляет услуги в соответствии с лицензией No245 от 25 октября 2002 года, выданной Центральным банком Азербайджанской Республики. Головной офис банка расположен по адресу: город Баку, Ясамальский район, Тбилисский проспект 3.