https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_def5233520f552c662e50def9_o.jpg
Sizin yerli Avropa bankınız “AccessBank” ölkədə nağdsız ödənişlərin təşviqi və müştərilərə rahat maliyyə həllərindən istifadə imkanlarını yaratmaq məqsədilə “Google Pay” rəqəmsal cüzdandan istifadə edənlər üçün xüsusi keşbek kampaniyası təqdim edir.
Kampaniya çərçivəsində “Google Pay” vasitəsilə minimum 10 AZN dəyərində birinci əməliyyat üzrə bütün müştərilərə 2 AZN keşbek ödənilməsi təmin ediləcək. Kampaniya 22.08.2024-cü il tarixindən 31.10.2024-cü il tarixinədək qüvvədədir.
Kampaniyaya qoşulun, “Google Pay” və “AccessBank” ilə alış-verişlərinizdən faydalanın!
“AccessBank” Azərbaycanın mikromaliyyələşdirmə bazarında lider olaraq, 2002-ci ildən kiçik və orta bizneslərə xidmət göstərir. Bankın səhmdarları sırasında Asiya İnkişaf Bankı, Avropa İnvestisiya Bankı, Beynəlxalq Maliyyə Korporasiyası kimi beynəlxalq təşkilat və qurumlar yer alır. Bankın 14-ü Bakıda, 21-i bölgələrdə olmaqla, 35 filialı fəaliyyət göstərir və MKOB-lar üçün əlçatan maliyyələşdirmə imkanlarını təqdim etməyə davam edir. Filiallar haqqında əlavə məlumat linkdə təqdim edilir: http://bit.ly/accessbank-filiallar .
Bankın xidmətləri haqqında daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün 151 Əlaqə Mərkəzinə zəng edə, həmçinin www.accessbank.az saytına və ya bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə (feysbuk, instaqram, linkedin) müraciət edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_def5233520f552c662e50def9_o.jpg
AccessBank, your trusted local European bank, is pleased to announce a special cashback campaign for Google Pay users. This initiative aims to promote cashless payments across the country while providing customers with seamless and convenient financial solutions.
As part of the campaign, customers will receive a 2 AZN cashback for their first transaction of 10 AZN or more.
This offer is valid from August 22, 2024 to October 31, 2024.
Join the campaign today and enjoy the benefits of making purchases with Google Pay and AccessBank!
AccessBank, a pioneer in the microfinancing market, has been providing services to small and medium-sized enterprises since 2002. The Bank's shareholders include the Asian Development Bank, the European Investment Bank, the International Finance Corporation, and other international organizations and investment funds. With 35 branch offices – 14 in Baku and 21 in the regions, AccessBank continues to offer accessible financing options for MSMEs. For more detailed information on the branh offices, please follow: http://bit.ly/accessbank-filiallar
For more information on the services provided by AccessBank, call 151 or visit the website at www.accessbank.az. You can also follow the bank's social media accounts on Facebook, Instagram, and LinkedIn.
*AccessBank CJSC operates under license No. 245 dated 25 October 2002, issued by the Central Bank of the Republic of Azerbaijan. The bank's Head Office is located at 3 Tbilisi Avenue, Yasamal district, Baku city.