https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8472871834230ee890d9fbaed_o.jpg
Sərfəli qiymətləri və müştərilərə uyğun təklifləri ilə tanınan operator “Nar” özünün korporativ sosial məsuliyyət (KSM) strategiyası çərçivəsində “YAŞAT” Fondunun yeniyetmələr üçün təşkil etdiyi düşərgəsinə dəstək oldu.
Naxçıvan Muxtar Respublikası ərazisində baş tutan düşərgəyə Azərbaycan və Türkiyədən 15-17 yaş arası, 50-dək yeniyetmə şəhid övladları dəvət edilib. Layihənin məqsədi ölkələrimizin ərazi bütövlüyü uğrunda həyatından keçən şəhidlərimizin əmanəti sayılan övladlarına mənalı və öyrədici istirahət imkanı yaratmaq və onları ölkəmizin tarixi məkanları və füsunkar təbiəti ilə tanış etməkdir.
21-24 avqust tarixlərini əhatə edən layihə çərçivəsində Əlincə qalasının və Batabat gölünün ziyarəti, həmçinin Naxçıvan qalasına, Əcəmi seyrangahına, o cümlədən, Möminə Xatun türbəsinə ekskursiyası nəzərdə tutulur.
“Nar”ın KSM strategiyası və həyata keçirdiyi sosial layihələr haqqında ətraflı məlumatı operatorun rəsmi saytından (nar.az) əldə edə bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_8472871834230ee890d9fbaed_o.jpg
В рамках стратегии корпоративной социальной ответственности (КСО) оператор Nar, известный своими доступными ценами и выгодными предложениями, поддержал лагерь для подростков, организованный фондом "YAŞAT".
В лагерь, организованный на территории Нахичеванской Автономной Республики, были приглашены до 50 детей шехидов в возрасте 15-17 лет из Азербайджана и Турции. Цель проекта заключается в создании возможности вклада в виде содержательного и образовательного отдыха для детей наших шехидов, отдавших свои жизни за территориальную целостность наших стран, а также их знакомства с историческими местами и чарующей природой нашей страны.
В рамках проекта на 21-24 августа запланировано посещение замка Алинжа и озера Батабат, а также экскурсия в Нахичеванский замок, Сквер Аджами, включая Мавзолей Момине-Хатун.
Подробную информацию о стратегии Nar в области КСО и реализуемых социальных проектах можно получить на официальном сайте оператора (nar.az).