https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_acf6e5105a2a9ac19207f7576_o.jpg
Kampaniya 12 avqust-15 sentyabr 2024-cü il tarixlərində (hər iki tarix daxil olmaqla) davam edəcək. Kampaniya müddətində “Tam DigiCard Mastercard” əldə edən müştərilər nağdsız ödənişlər zamanı 10 faiz keşbek qazanacaqlar.
Kampaniya şərtləri:
- Kampaniya müddətində “Tam DigiCard Mastercard” debet kartları ilə edilən nağdsız ödənişlərə görə müştərilər əlavə 10 faiz keşbek qazanacaqlar.
- Təklif “Tam DigiCard Mastercard” debet kartlarını kampaniya müddətində yeni əldə edən müştərilərə şamil olunur.
- Kampaniya müddətində qazanılan keşbeklər dərhal müştərilərin keşbek balansına köçürüləcək.
- Kommunal ödənişlər, mobil operator ödənişləri, vergi/gömrük, dövlət və sığorta ödənişləri, maliyyə institutlarına ödənişlər, kredit ödənişləri, “KartTransfer”, “Unique cash”, “Quasi cash” ödənişləri, nağdlaşdırma əməliyyatları və ləğv edilmiş ödənişlər nəzərə alınmayacaq.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-08/_innews_acf6e5105a2a9ac19207f7576_o.jpg
Банк ABB объявляет о старте эксклюзивной кампании для владельцев Tam DigiCard Mastercard, которая будет проходить с 12 августа по 15 сентября 2024 года включительно. В течение этого периода клиенты, оформившие Tam DigiCard Mastercard, смогут получать кешбэк 10 процентов на безналичные платежи.
Условия кампании:
- В период кампании клиенты, использующие дебетовые карты Tam
- DigiCard Mastercard для безналичных платежей, получат дополнительный кешбэк 10 процентов.
- Это предложение доступно для клиентов, оформивших дебетовую карту Tam DigiCard Mastercard впервые в период проведения кампании.
- Кешбэк, заработанный в период проведения кампании, будет моментально зачислен на баланс клиента.
- Платежи за коммунальные услуги, мобильную связь, налоги, таможенные сборы, государственные и страховые взносы, переводы финансовым организациям, кредитные выплаты, переводы с карт, уникальные и квази-наличные операции, снятие наличных, а также отмененные транзакции учитываться не будут.