https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_fe070eb541b01cf4bfd972933_o.jpg
Ölkənin ən böyük özəl operatoru “Bakcell” “Dream Fest” Beynəlxalq Musiqi Festivalının premium sponsoru olub.
Festival ərzində iştirakçılar “Bakcell” stendinə yaxınlaşaraq şirkətin yeni və innovativ məhsulları barədə məlumat alıblar, xüsusi hədiyyələr qazanmaq imkanı əldə ediblər.
Bundan əlavə, şirkət festivalda çıxış edən dünya ulduzlarına “Bakcell” nömrələri təqdim edərək onları ölkəmizdə olduqları müddətdə yüksək keyfiyyətli mobil rabitə xidmətləri ilə təmin edib.
Qeyd edək ki, iyulun 23-28-də baş tutan “Dream Fest” festivalında ABŞ, MDB və Avropa İttifaqı, Böyük Britaniya, Kanada və Türkiyə kimi ölkələrdən 100-ə yaxın müğənninin çıxışı ilə yadda qalıb. Altı gün ərzində tamaşaçılar Xəzər dənizi sahilində açıq havada möhtəşəm şou və musiqidən həzz alıblar.
Qeyd edək ki, gələcəyə hədəflənən yeni brend strategiyası ilə “Bakcell” ölkəmizdə abunəçilərə innovativ xidmət və məhsullar təqdim edir. Şirkət qarşıdakı dövrdə bir sıra yeni məhsulları abunəçilərin ixtiyarına verəcək.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_fe070eb541b01cf4bfd972933_o.jpg
The country's largest private operator "Bakcell" became the premium sponsor of the "Dream Fest" International Music Festival.
During the festival, the participants approached the "Bakcell" stand, received information about the company's new and innovative products, and had the opportunity to win special prizes.
In addition, the company provided "Bakcell" numbers to world stars performing at the festival and provided them with high-quality mobile communication services during their stay in our country.
It should be noted that the "Dream Fest" festival, which took place on July 23-28, was remembered by the performance of about 100 artists from the United States, the CIS, the European Union, Great Britain, Canada, and Türkiye. For six days, the fans enjoyed great shows and music outdoors on the shores of the Caspian Sea.
It should be noted that "Bakcell" provides innovative services and products to subscribers in our country with a new brand strategy aimed at the future. The company will provide subscribers with several new products in the near future.