Kapital Bank-dan yeni “Məktəbli sığortası”: övladlarınızın təhlükəsizliyi təmin edilir
Kapital Bank-dan yeni “Məktəbli sığortası”: övladlarınızın təhlükəsizliyi təmin edilir Kapital Bank-dan yeni “Məktəbli sığortası”: övladlarınızın təhlükəsizliyi təmin edilir
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank “Meqa Sığorta” şirkəti ilə birgə əməkdaşlıq çərçivəsində sığorta xidmətləri sahəsində daha bir yenilik təqdim edir – “Məktəbli sığortası”. Bu yeni sığorta xidməti sayəsində valideynlər övladlarının sağlamlığını təminat altına ala biləcəklər.
“Məktəbli sığortası” xidmətinin əsas özəlliyi şagirdlərlə bağlı həm bütün ölkə ərazisində, həm də onların təhsil məqsədilə ölkə xaricində olduğu müddətdə təhsil müəssisələrinin daxili və həyətyanı sahələrində baş verə biləcək xoşagəlməz hallar zamanı tam şəkildə rahatlığını təmin etmək və onlara dəymiş ziyanın qarşılanmasıdır. 5-17 yaş arası məktəbliləri əhatə edən bu sığorta xidməti baş vermiş hadisənin nəticələrindən asılı olaraq maksimum 5 000 AZN-dək sığorta məbləği təmin edir. Sığortanın müddəti isə 12 aydır.

https://innews.az/uploads/news/2024-07/_innews_9624521c93494db38652591b4_o.jpg
Первый банк страны Kapital Bank в рамках совместного сотрудничества с компанией «Мега Страхование» представляет еще одну новинку в сфере страховых услуг – «Страхование школьников». Благодаря этой новой страховой услуге родители смогут гарантировать здоровье своих детей.
Основная особенность услуги «Страхование школьников» заключается в в покрытии ущерба, причененного учащимся в учебных заведениях и на их территориях, при возникновении неприятных ситуаций как в стране, так и за рубежом. Данная страховая услуга, охватывающая школьников в возрасте 5-17 лет, предусматривает максимальную страховую сумму до 5 тысяч манатов в зависимости от результатов происшествия. Срок страхования составляет 12 месяцев.
Чтобы воспользоваться услугой «Страхование школьников» и получить дополнительную информацию: https://kbl.az/ms