Azad olunan ərazilərdə döyüş növbətçiliyi yüksək səviyyədə təşkil edilir - VİDEO
Azad olunan ərazilərdə döyüş növbətçiliyi yüksək səviyyədə təşkil edilir - VİDEO Azad olunan ərazilərdə döyüş növbətçiliyi yüksək səviyyədə təşkil edilir - VİDEO
Azərbaycan Respublikasının Prezidenti, Silahlı Qüvvələrin Ali Baş Komandanı cənab İlham Əliyevin tapşırığına əsasən azad edilmiş ərazilərimizdə dislokasiya olunan bölmələrin xidməti-döyüş fəaliyyəti yüksək səviyyədə təşkil edilir.
Çətin relyefli və sərt iqlim şəraitli ərazilərdə gecə və gündüz fasiləsiz xidmət aparan şəxsi heyətin döyüş qabiliyyətinin daha da artırılması, döyüşə hazırolma vəziyyətinin yüksək səviyyədə saxlanılması istiqamətində zəruri tədbirlər görülür.
Dəqiqləşdirilmiş döyüş mövqelərində xidmət edən hərbi qulluqçularımız istənilən təxribatın qarşısını almağa hər an hazırdırlar.

Combat duty is organized at a high level in the liberated territories - VIDEO
Combat duty is organized at a high level in the liberated territories - VIDEO Combat duty is organized at a high level in the liberated territories - VIDEO
Under the instruction of the President of the Republic of Azerbaijan, Supreme Commander-in-Chief of the Armed Forces, Mr. Ilham Aliyev, the service and combat activities of the Azerbaijan Army Units stationed in the liberated territories are organized at a high level.
The required measures are being taken to further increase the combat capability of military personnel serving 24 hours a day in areas with harsh climatic conditions and difficult terrain, and to maintain a state of combat readiness at a high level.
Azerbaijani servicemen serving in specified combat positions are constantly ready to suppress any provocation.