https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_96b47e456f90abec71d7d3032_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank sərfəli imkanlar təklif etməyə davam edir. Digər banklarda kredit öhdəliyi olub əlverişli kredit imkanı axtaranlar üçün əsl fürsət yaradılıb. Belə ki, 14 iyun 2024-cü il tarixindən etibarən digər banklarda olan kreditlərini bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər.
Artıq yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmağın vaxtıdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Kampaniya 31 iyul 2024-cü il tarixinədək keçərlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_96b47e456f90abec71d7d3032_o.jpg
Kapital Bank, the country's first bank, continues to offer advantageous opportunities. A real opportunity has been created for those with credit obligations in other banks who are looking for favorable credit terms. Starting from June 14, 2024, customers who apply to Kapital Bank to close their loans from other banks will receive their loans without a cash-out commission.
It's time to get rid of high interest rates and paying off loans at multiple places. Customers who obtain a cash loan of up to 50,000 AZN from Kapital Bank under special conditions starting at 10.9% will have the opportunity to reduce interest expenses and lower the amount of monthly payments.
To take advantage of the campaign, you can send a message with the number 1 to 8196 or visit the nearest Kapital Bank branch. The campaign is valid until July 31, 2024.