https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_96b47e456f90abec71d7d3032_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank sərfəli imkanlar təklif etməyə davam edir. Digər banklarda kredit öhdəliyi olub əlverişli kredit imkanı axtaranlar üçün əsl fürsət yaradılıb. Belə ki, 14 iyun 2024-cü il tarixindən etibarən digər banklarda olan kreditlərini bağlamaq məqsədilə Kapital Bank-a müraciət edən müştərilər kreditlərini nağdlaşdırma komissiyası olmadan əldə edəcəklər.
Artıq yüksək faizlərdən, bir neçə yerə kredit ödəməkdən xilas olmağın vaxtıdır. Kapital Bank-dan 10.9%-dən başlayan xüsusi şərtlərlə 50 000 AZN-dək nağd kredit əldə edən müştərilər faiz xərclərini aşağı salmaq və aylıq ödənişlərin həcmini azaltmaq fürsətindən yararlana bilərlər.
Kampaniyadan yararlanmaq üçün 1 yazıb 8196 nömrəsinə göndərə və ya sizə ən yaxın Kapital Bank filialına yaxınlaşa bilərsiniz. Kampaniya 31 iyul 2024-cü il tarixinədək keçərlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_96b47e456f90abec71d7d3032_o.jpg
Первый банк страны Kapital Bank продолжает создавать выгодные и реальные возможности для тех, кто имеет кредитные обязательства в других банках и ищет доступный кредит. С 14 июня 2024 года клиенты, обратившиеся в Kapital Bank для закрытия кредита в других банках, получат кредит без комиссии за обналичивание.
Пришло время избавиться от высоких процентных ставок, выплачивая кредиты в нескольких местах. Клиенты, получившие кредит наличными в размере до 50 000 AZN от Kapital Bank на специальных условиях, начиная с 10,9%, могут воспользоваться возможностью снизить процентные расходы и сократить объем ежемесячных платежей.
Чтобы воспользоваться акцией, вы можете отправить СМС с текстом «1» на номер 8196 или посетить ближайшее отделение Kapital Bank. Акция действует до 31 июля 2024 года.