Kapital Bank “Mükəmməl iş yeri” titulunu qorumağa davam edir
Kapital Bank “Mükəmməl iş yeri” titulunu qorumağa davam edir Kapital Bank “Mükəmməl iş yeri” titulunu qorumağa davam edir
Ölkənin maliyyə qurumları arasında ən böyük işəgötürən şirkətlərdən biri olan Kapital Bank 2024-cü ildə də “Great Place to Work” sertifikatına layiq görülərək işçi məmnuniyyəti və iş şəraiti üzrə yüksək standartları qoruyub saxladığını bir daha təsdiq etdi.
Qeyd edək ki, “Great Place to Work” (“Mükəmməl iş yeri”) beynəlxalq tədqiqat və konsaltinq şirkəti olaraq 5 qitədə, 60-dan çox ölkədə fəaliyyət göstərir və şirkətlərin işçiləri tərəfindən necə qiymətləndirildiyini, sektordakı yerini, eləcə də kommunikasiya strategiyalarını ölçərək ən yüksək nəticə əldə edən şirkətlərə eyniadlı sertifikatı təqdim edir.
Şirkət tərəfindən aparılan qiymətləndirmələrdə Kapital Bank əməkdaşlar tərəfindən “Karyera yüksəlişi imkanları”, “Pozitiv iş mühiti və şirkət mədəniyyəti”, “İş və həyat balansı” kimi bir çox kateqoriyada yüksək dəyərləndirilib.
Kapital Bank-ın İstedadların idarə edilməsi departamentinin direktoru Aygün Musayeva bu mükafata layiq görülməyin qürurverici olduğunu vurğulayaraq bildirib: “Bizim İstedadların idarə edilməsi üzrə strategiyamız əməkdaşları peşəkar olaraq yetişdirməyə, liderlik bacarıqlarını artırmağa, onları motivasiyada saxlamağa, eyni zamanda şəxsi bacarıqlarının inkişafı üçün rahat mühit yaratmağa fokuslanıb. Çünki doğru yolun belə olduğundan əminik, istiqaməti dəqiq bilirik. Çox sevinirəm ki, səsləndirdiyimiz fikirlər rəsmi olaraq da öz təsdiqini tapıb. Uğur qazanmaq qədər onu qoruyub saxlamaq da önəmlidir. Mükəmməl iş yeri adını 2-ci dəfə qazanmaq çox qürurvericidir. Bütün uğurlarımız kimi bu uğurumuzun da səbəbkarı olan komandamıza təşəkkür edirəm. Doğru yolda böyük addımlarla irəliləyəcəyimizə inanıram.”
Bu sertifikat Kapital Bank-ın işçi məmnuniyyəti, inkişaf imkanları və iş mühiti üzrə yüksək standartlarını təsdiqləyir və işəgötürən brendi olaraq böyük bir üstünlük yaradır.

https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_7237177792f9415c0ac4c64ab_o.jpg
Kapital Bank, one of the largest employers among the country's financial institutions, has once again been awarded the “Great Place to Work” certification in 2024. This achievement reaffirms its commitment to high standards in employee satisfaction and workplace conditions.
"Great Place to Work" is an international research and consulting company operating across 5 continents and in over 60 countries. It evaluates companies based on employee feedback, industry standing, and communication strategies, awarding the highest-rated companies with the prestigious certification.
In the evaluations conducted by the company, Kapital Bank received high marks from its employees in several categories, including “opportunities for career advancement”, “positive work environment and company culture” and “work-life balance”.
Aygun Musayeva, Director of Talent Management at Kapital Bank, emphasized the pride of receiving this award: “Our talent management strategy focuses on professional development, enhancing leadership skills, maintaining motivation, and creating a supportive environment for personal growth. We are confident in this path and know our direction well. I am delighted that our beliefs have been officially validated. It is as important to maintain success as it is to achieve it. Winning the “Great Place to Work” title for the second time is a great honor. I thank my team, who are the reason for all our successes, and I believe we will continue to advance with great strides on the right path”.
This certification confirms Kapital Bank’s high standards in employee satisfaction, development opportunities, and workplace environment, providing a significant advantage as an employer brand.