https://www.innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_39a53e32abadac2748d2b2124_o.jpg
Azərbaycanın sərfəli mobil operatoru “Nar” yenilənmiş mağazasını bu dəfə Ağstafa şəhərində təqdim etdi. Yeni konseptli mağaza “Nar”ın bütün ölkə boyunca xidmətlərinin əlçatanlığını və müştəri məmnuniyyətini yüksəltmək siyasətini nümayiş etdirir.
Göz oxşayan xarici görünüşü ilə Heydər Əliyev prospekti 40 ünvanında yerləşən yeni konseptli mağazanın peşəkar heyəti hər bir müştəriyə fərdi yanaşma göstərərək onların istəklərinə uyğun xidmətlər təqdim etməyə hazırdır. Mağaza “Nar” xidmətləri ilə yanaşı, mobil telefon və aksessuar satışı da həyata keçirir.
“Bu gün ölkənin ən qərb regionlarından biri olan Ağstafada yeni konseptli “Nar” mağazasının açılışını etməkdən çox məmnunuq” – deyə “Nar”ın (Azerfon MMC) Baş İcraçı Direktoru Qunnar Panke bildirib. Onun sözlərinə görə, yenilənmiş mağaza bölgələrdə yaşayan müştərilərə daha da yaxın olmaq və onların gözləntilərini öyrənmək üçün imkan yaradır: “Bu addım “Nar”ın, sərfəli xidmət strategiyası ilə doğru yolda olduğunu bir daha təsdiqləyir”.
Paytaxtda və regionlarda sizə yaxın “Nar” mağazasının ünvanını öyrənmək üçün nar.az saytına daxil ola bilərsiniz.

https://innews.az/uploads/news/2024-06/_innews_39a53e32abadac2748d2b2124_o.jpg
Azerbaijan’s affordable mobile operator Nar has launched its newly renovated store in Agstafa. The new concept store is aligned with Nar's policy of increasing accessibility and customer satisfaction across the country.
The professional team of the new concept store located at 40 Heydar Aliyev Avenue with its eye-catching external design is ready to serve clients with an individual approach. In addition to Nar’s services, the store also sells mobile phones and accessories.
"Today, we are very pleased to open a new concept Nar store in Agstafa, one of the westernmost regions of the country," said Gunnar Pahnke, Chief Executive Officer at Nar (Azerfon LLC). According to him, the updated store provides an opportunity to be closer to customers living in the regions and learn their expectations: "This step once again confirms that Nar is on the right track with its profitable service strategy.", he noted.