“Nar” Alman-Azərbaycan Xarici Ticarət Palatasının (AHK Azərbaycan) 2 iyunda keçirilən tədbirində rəsmi telekommunikasiya tərəfdaşı kimi iştirak edib. Mərasim ölkə daxilində fəaliyyət göstərən müxtəlif sektorlardan olan özəl şirkətlərin və dövlət qurumlarının nümayəndələrini bir araya gətirib.
Tədbirdə şəbəkələşmə, əməkdaşlıq və yenilikçi ideyaların mübadiləsi üçün əhəmiyyətli platforma imkanları təqdim edilib. Kiçik və orta bizneslərin böyüməsini və səmərəliliyini dəstəkləmək üçün “Nar” xüsusi olaraq hazırlanmış telekommunikasiya həllərini nümayiş etdirib. Bu həllər “Nar”ın biznesləri sərfəli xidmətlərlə təmin etmək öhdəliyinin bir hissəsidir.
Tədbirdə fəxri qonaq qismində çıxış edən “Nar”ın baş icraçı direktoru Qunnar Panke AHK Azərbaycan ilə əməkdaşlıqdan məmnunluğunu vurğulayaraq bildirib: “Telekommunikasiya sahəsində müxtəlif ehtiyaclara uyğun xidmətləri sərfəlilik strategiyamıza əsasən formalaşdırırıq. Xidmət və məhsullarımız müştərilərimizə ünsiyyəti hər zaman daha yaxın edir. Çünki “Nar” sənə ən yaxındır”.
AHK Azərbaycan 2012-ci ildən etibarən Alman iqtisadiyyatının Azərbaycanda rəsmi nümayəndəliyi olaraq şirkətlərə bazar və biznes araşdırmaları ilə bağlı məlumat və dəstək verir. 180-dən çox üzv şirkəti ilə AHK Azərbaycan Avropanın Azərbaycandakı ən güclü iqtisadi assosiasiyasıdır. “Nar”ın AHK Azərbaycan ilə əməkdaşlığının əsas məqsədi ölkənin biznes mühitinin inkişafına dəstək olmaqdır.

Nar has participated in the event organized by the German-Azerbaijani Chamber of Commerce (AHK Azerbaijan) held on June 2 as the official telecommunication partner. The ceremony was attended by representatives from private companies across various sectors operating in the country and state institutions.
The event provided significant opportunities for networking, collaboration and exchange of innovative ideas. Nar demonstrated specially developed telecommunication solutions to support the growth and efficiency of small and medium-sized businesses. These solutions are part of Nar's commitment to provide businesses with cost-effective services.
Nar CEO Gunnar Pahnke spoke as an honored guest at the event, emphasizing his satisfaction with the cooperation with AHK Azerbaijan: "We form services according to various needs in the field of telecommunications based on our cost-effectiveness strategy. Our services and products always make communication closer to our customers. It is because Nar is the closest to you", he noted.
AHK Azerbaijan has been providing information and support to companies regarding market and business research as the official representative of the German economy in Azerbaijan since 2012. With more than 180 member companies, AHK Azerbaijan is Europe's strongest economic association in Azerbaijan. The Nar has been coorporating with AHK Azerbaijan with the primary goal of supporting the development of the country's business environment.