https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_6bd914f9f9373803fc9729010_o.jpg
Mayın 24-də energetika naziri Pərviz Şahbazov Ağcabədi, Beyləqan, Füzuli, Ağdam, Bərdə, Zərdab və Xocavənd rayonlarından olan vətəndaşları qəbul edəcək.
Qəbul saat 11:00-dan başlayaraq Yeni Azərbaycan Partiyası Ağcabədi rayon təşkilatının inzibati binasında (ünvan: Ağcabədi şəhəri, H.Əliyev pr. 213A) keçiriləcək.
Qəbula gəlmək istəyən vətəndaşlar qeydiyyatdan keçmək üçün Energetika Nazirliyinin “974” Çağrı Mərkəzi, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, 598-16-53/54 (daxili 1145, 1245, 1146, 1147) telefon nömrələri (əlaqələndirici şəxs: Azər Rzayev), minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı, eləcə də Enerji Məsələlərini Tənzimləmə Agentliyinin İmişli filialı (əlaqələndirici şəxs: İbrahim Şirinov, əlaqə telefonu: (050) 200-36-11, elektron poçt ünvanı: office.imishli@regulator.gov.az), Mingəçevir filialı (əlaqələndirici şəxs: Pünhan Qurbanov: əlaqə telefonu: (070) 590-00-09, elektron poçt ünvanı: mingachevir@regulator.gov.az) və Kürdəmir filialı (əlaqələndirici şəxs: Elçin Məmmədov: əlaqə telefonu: (050) 509-80-50, elektron poçt ünvanı: office.kurdamir@regulator.gov.az) vasitəsilə müraciət edə bilərlər. Həmçinin Energetika Nazirliyinin www.minenergy.gov.az internet səhifəsində yaradılmış “Qəbula yazılmaq“ bölməsi vasitəsilə də qəbul üçün müraciət etmək mümkündür.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_6bd914f9f9373803fc9729010_o.jpg
On 24 May, Minister of Energy Parviz Shahbazov will receive citizens from Agjabadi, Beylagan, Fuzuli, Aghdam, Barda, Zardab and Khojavand regions.
Reception starts from 11:00 in the administrative building of Agjabadi branch of New Azerbaijan Party (address: 213a H.Aliyev Ave., Agjabadi) will be held.
Citizens willing to attend can register through Call Center of the Ministry: 974, Hot Line: 598-16-55, the telephone number: 598-16-53 / 54 (ext. 1145, 1245, 1146, 1147) (contact person: Azer Rzayev), e-mail address of the Ministry of Energy minenergy@minenergy.gov.az, as well as Imishli branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Ibrahim Shirinov, contact numbers: (050) 200-36-11, e-mail: office.imishli@regulator.gov.az), Mingachevir branch of the Agency (contact person: Punhan Gurbanov, contact numbers: (050) 590-00-09, e-mail address: mingachevir@regulator.gov.az) and Kurdamir branch of the Energy Regulatory Agency (contact person: Elchin Mammadov, contact numbers: (050) 509-80-50, e-mail address: office.kurdamir@regulator.gov.az). Citizens can also register through the Request for the Reception section at http://www.minenergy.gov.az and the Facebook page of Ministry.