https://www.innews.az/uploads/news/2022-01/_innews_0f87bf9962a06e86fe90aa960_o.jpg
Yelo Bank “Gömrük işçilərinin peşə bayramı günü” münasibətilə gömrük işçilərinə özəl nağd pul krediti təklif edir.
Kampaniya çərçivəsində kredit üçün Yelo Bank-a müraciət edən gömrük işçiləri zaminsiz və komissiyasız kredit şərtlərindən faydalana biləcəklər. Kreditin maksimal məbləği 30000 AZN, müddəti 48 ayadəkdir. İllik faiz dərəcəsi isə 14.3%-dən başlayır.
Qeyd edək ki, kampaniyadan Dövlət Gömrük Komitəsi və onun strukturuna daxil olan müəssisələrdə çalışan bütün əməkdaşlar faydalana bilərlər. Təklif 2 fevral, 2022-ci il tarixinədək keçərlidir. Vaxt itirmədən və növbə gözləmədən onlayn kredit sifariş etmək üçün - https://bit.ly/yelo-meqale
Bütün gömrük əməkdaşlarını peşə bayramları münasibətilə təbrik edir, işlərində bol-bol uğurlar diləyirik.

https://innews.az/uploads/news/2022-01/_innews_0f87bf9962a06e86fe90aa960_o.jpg
В связи с «Профессиональным днём работников таможни», Yelo Bank предлагает таможенникам наличный кредит до 30 000 AZN. Годовая процентная ставка составляет всего 14.3%, сроком до 48 месяцев.
По условиям кредита, таможенники, обратившиеся в Yelo Bank в рамках данной кампании, могут оформить кредит без поручителя и комиссии. Отметим, что воспользоваться кампанией могут все сотрудники, работающие в Государственном таможенном комитете и на предприятиях, входящих в его структуру.
Кампания действует до 2 февраля 2022 года. Не теряя времени и не дожидаясь очереди, закажите кредит онлайн - https://bit.ly/yelobnkr