Birbank Biznes-in əsas bank əməliyyatları və məhsullarını özündə birləşdirən qənaətcil məhsulu “Maestro” biznes sahibləri üçün çox sərfəlidir. Ölkənin bank sektorunda ilk olan bu məhsul vasitəsilə müştərilər biznes ehtiyaclarına uyğun əməliyyatları və xidmətləri istənilən həcmdə və sayda seçərək, tarif paketlərini özləri yarada bilərlər.
Maestro tarifinə qoşulan hər bir sahibkar standart tariflərlə müqayisədə bank xərclərinə orta hesabla 65%-dək endirim almaq imkanından yararlana bilər.
Qeyd edək ki, müştərilər aşağıda qeyd olunan əməliyyat və xidmətlər vasitəsilə bizneslərinə uyğun tarif paketlərini formalaşdıra bilərlər.
- Respublikadaxili milli valyutada köçürmələr
- Respublikaxarici köçürmələr
- Valyuta mübadiləsi
- Biznes və Sahibkar kartları vasitəsilə ATM-dən məxaric
- Cari hesabdan QR vasitəsilə nağdlaşdırma
- Əməkhaqqı, Biznes və Sahibkar kartlarının sifarişi və ünvana çatdırılması
“Maestro” tarifinin digər bir unikallığı da ondan ibarətdir ki, biznes sahibləri məhsulu banka gəlmədən, xidmətlər üzrə illik ödənişi Birbank Biznes vasitəsilə etməklə əldə edə bilər. Bununla da müştərilər il ərzində müvafiq əməliyyatları ödənişsiz şəkildə həyata keçirə və digər güzəştlərdən yararlana bilərlər.
Bundan əlavə, “Maestro” tarifi biznes sahiblərinə seçdikləri bank xidmətlərindən asılı olaraq Biznes, Sahibkar və Əməkhaqqı kartlarını və bu kartların çatdırılması xidmətini, həmçinin müəyyən sayda valyuta mübadiləsi hədiyyə edir.
Sahibkarlara vaxta və xərclərə qənaət etmək imkanı verən “Maestro” tarifi haqqında ətraflı məlumat və sifariş üçün https://bir.bank/bbbmt saytında hesabınıza daxil olmağınız və “Tariflər” bölməsində “Maestro” tarifi bölməsinə keçid etməyiniz və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng etməyiniz kifayətdir.

The “Maestro” product, which combines Birbank Biznes' primary banking operations and offerings, is highly advantageous for business owners due to its cost-effectiveness.
With this innovative product in the banking industry of Azerbaijan, customers can now select the specific volume and variety of transactions and services that align perfectly with the unique needs of their business, allowing them to create their own tariff packages.
Entrepreneurs who opt for the Maestro tariff can enjoy discounts of up to 65% on their banking expenses compared to standard tariffs, on average.
It is essential to highlight that clients have the flexibility to create tariff packages according to their business needs through a range of specified operations and services, including:
- Domestic transfers in national currency
- International transfers
- Filling up salary cards
- Currency exchange
- Cash withdrawals from ATMs using business and entrepreneur cards
- Cash withdrawals via QR from current accounts
- Ordering and delivery of salary, business cards, and entrepreneur cards
The “Maestro” tariff offers a distinctive advantage to business owners: the option to use the product without the need to visit the bank. Instead, they can simply pay an annual service fee through Birbank Biznes.
Customers can also take advantage of a specific number of complimentary currency exchanges based on the banking services they select.
To get more information or to order the time and cost-effective “Maestro” tariff, please log into your account using the following link: https://bir.bank/bbbmt, navigate to the “Maestro” section through the “Tariffs” menu. Alternatively, you can contact our information center at 896 for further assistance.