https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_2302e8b91ddb720772445d9bb_o.jpg
Energetika naziri Pərviz Şahbazov nazirlikdə vətəndaşları qəbul edib. Nazirliyin müvafiq struktur bölmə rəhbərlərinin iştirakı ilə təşkil edilmiş qəbul zamanı vətəndaşların elektrik enerjisi təminatı, abunə kodunun verilməsi, işə qəbulla bağlı müraciətləri dinlənilib, qaldırılan məsələlərin öyrənilməsi və qanunvericiliyin tələblərinə uyğun həlli üçün müvafiq tapşırıqlar verilib.
Qeyd edək ki, Energetika Nazirliyi tərəfindən vətəndaş müraciətlərinə baxılması işinin səmərəli təşkili məqsədilə rəhbər vəzifəli şəxslərin 2024-cü il üzrə vətəndaş qəbulu qrafiki nazirliyin saytında yerləşdirilib. Eyni zamanda vətəndaşlar müraciətlərini (012) 974 “Çağrı Mərkəzi”, 598-16-55 “Qaynar Xətt”i, minenergy@minenergy.gov.az elektron poçt ünvanı və www.minenergy.gov.az internet səhifəsi vasitəsilə Nazirliyə ünvanlaya bilərlər.

https://www.innews.az/uploads/news/2024-02/_innews_2302e8b91ddb720772445d9bb_o.jpg
Energy Minister Parviz Shahbazov received citizens in the Ministry. At the reception held with the participation of the heads of the relevant structural units of the Ministry, citizens' appeals related to electricity supply, subscription code issuance, employment were heard, and necessary tasks have been given to solve the issues raised in accordance with the requirements of the legislation.
It should be noted that in order to effectively organize to receive citizens` appeals by the Ministry of Energy, the schedule of reception of citizens for 2024 by the chief officials was posted on the website of Ministry. Citizens can apply to the Ministry of Energy through Call Center of the Ministry: (012) 974, the Hot Line: (012) 598-16-55, the e-mail of the Ministry minenergy@minenergy.gov.az, and the website of the Ministry: www.minenergy.gov.az.