"Maestro" tarifi biznes sahiblərinə 65%-dək endirim imkanı yaradır
"Maestro" tarifi biznes sahiblərinə 65%-dək endirim imkanı yaradır "Maestro" tarifi biznes sahiblərinə 65%-dək endirim imkanı yaradır
Xəbər verdiyimiz kimi Birbank Biznes  biznes sahibləri  üçün əsas bank əməliyyatları və məhsullarını özündə birləşdirən, tamamilə yeni və daha qənaətcil məhsul təqdim edib.
Ölkənin bank sektorunda ilk olan bu məhsul vasitəsilə müştərilər biznes ehtiyaclarına  uyğun əməliyyatları və xidmətləri istənilən həcmdə və sayda seçərək, tarif paketlərini özləri yarada bilərlər.
Biznes sahiblərinin səmərəli fəaliyyəti üçün düşünülən bu məhsul vasitəsilə onlar ehtiyaclarına uyğun tarifi müəyyən etmək rahatlığı qazanacaq. Dekabr ayının 31-nə kimi Maestro tarifinə qoşulan hər bir sahibkar ölkədaxili və ölkəxarici köçürmələr, əməkhaqqı kartlarına mədaxil və nağdlaşdırma kimi bank xərclərinə orta hesabla 65%-dək endirim almaq imkanından yararlanacaqlar.
Qeyd edək ki, müştərilər aşağıda qeyd olunan əməliyyat və xidmətlər vasitəsilə bizneslərinə uyğun tarif paketlərini formalaşdıra biləcəklər:
- Ölkədaxili milli valyutada köçürmələr
- Ölkəxarici köçürmələr
- Valyuta mübadiləsi
- Biznes və Sahibkar kartları vasitəsilə ATM-dən məxaric
- Əməkhaqqı , Biznes və Sahibkar kartlarının sifarişi və ünvana çatdırılması
“Maestro” tarifinin digər bir unikallığı da ondan ibarətdir ki, biznes sahibləri məhsulu banka gəlmədən, xidmətlər üzrə illik ödənişi Birbank Biznes vasitəsilə etməklə əldə edəcəklər. Bununla da müştərilər il ərzində müvafiq əməliyyatları ödənişsiz şəkildə həyata keçirə və digər güzəştlərdən yararlana bilərlər.
Bundan əlavə, “Maestro” tarifi biznes sahiblərinə seçdikləri bank xidmətlərindən asılı olaraq Biznes, Sahibkar və Əməkhaqqı kartlarını və bu kartların çatdırılması xidmətini, həmçinin müəyyən sayda valyuta mübadilələrini ödənişsiz əldə etmək imkanı verəcək.
Sahibkarlara vaxta və xərclərə qənaət etmək imkanı verən “Maestro” tarifi haqqında ətraflı məlumat və sifariş üçün https://kbl.az/bbprmkd saytında hesabınıza daxil olmağınız və “Tariflər” bölməsində “Maestro” tarifi bölməsinə keçid etməyiniz və ya 896 məlumat mərkəzinə zəng etməyiniz kifayətdir.

https://innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_639c0024ce0b9f4ccf59b1bcb_o.jpg
As we have reported, Birbank Business has announced the launch of the brand new, highly profitable product tailored specifically for businesses.
This innovative offering includes essential banking operations and products, setting a new standard in the banking industry of Azerbaijan. Customers can now select the specific volume and variety of transactions and services that align perfectly with the unique needs of their business, allowing them to create their own tariff packages.
This innovative product creates an excellent opportunity for entrepreneurs and companies to enhance their business management with the added convenience of adapting tariffs to suit their unique needs. By December 31, every entrepreneur joining “Maestro” tariff will be able to get an average discount of up to 65% on bank expenses such as domestic and foreign transfers, transfers to salary cards and cash-out.
It is essential to highlight that clients have the flexibility to create tariff packages according to their business needs through a range of specified operations and services, including:
- Transfers in national currency within the country
- Transfers abroad
- Filling up salary cards
- Currency exchange
- Cash withdrawals from ATMs using business and entrepreneur cards
- Ordering and delivery of salary, business cards, and entrepreneur cards
The “Maestro” tariff offers a distinctive advantage to business owners: the option to use the product without the need to visit the bank. Instead, they can simply pay an annual service fee through Birbank Biznes. Customers can also take advantage of a specific number of complimentary currency exchanges based on the banking services they select.
To get more information or to order the time and cost-effective “Maestro” tariff, please log into your account using the following link: https://kbl.az/bbprmkd, navigate to the “Maestro” section through the “Tariffs” menu. Alternatively, you can contact our information center at 896 for further assistance.