https://www.innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_7914024ba3c34031e205bfd38_o.jpg
Hər bir evin müəyyən zaman keçdikdən sonra əsaslı təmirə ehtiyacı olur. Bəzən isə təmir ehtiyacı heç gözləmədiyiniz anda üzə çıxır. Yelo Bank isə belə ani ehtiyaclarınız üçün çoxdan gözlədiyiniz fürsət təqdim edir! Hazırda Bankdan nağd pul kreditini illik cəmi 9.9% və 0.5% komissiya ilə əldə etmək mümkündür. Kreditin maksimal məbləği 50 000 AZN, müddəti isə 59 aya kimidir.
Evində təmir işləri aparmağı planlaşdıran hər kəsi bu fürsətdən faydalanmağa səsləyirik. Lakin tələsməyinizi də tövsiyə edirik, çünki illik 9.9% ilə kredit təklifi 31 dekabradək keçərlidir. Yeni ili yenilənmiş evinizdə qeyd etmək üçün Yelo Bank-ın ən yaxın filialına yaxınlaşa və ya onlayn kredit sifarişi edə bilərsiniz: bit.ly/onlnkrdt
Kredit goturmek istəyirsiniz? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-12/_innews_7914024ba3c34031e205bfd38_o.jpg
В каждом доме со временем возникает необходимость капитального ремонта. Иногда такая потребность возникает совершенно неожиданно. Yelo Bank предлагает вам отличную возможность для решения ваших неотложных дел! Сейчас вы можете получить наличный кредит в банке всего под 9.9% годовых, с комиссией 0.5%. Максимальная сумма кредита составляет 50 000 AZN, а срок - до 59 месяцев.
Мы предлагаем всем, кто планирует проводить ремонтные работы в своем доме, воспользоваться этой возможностью. Однако мы также рекомендуем вам поспешить, так как предложение кредита под 9.9% годовых действует только до 31 декабря. Встречайте Новый год в обновленном доме, обратившись в ближайший филиал Yelo Bank или оформив кредит онлайн: bit.ly/onlnkrdt