https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_f394cc00d4b5f8632944089d7_o.jpg
Tender təklifi qeyri-şəffaf, möhürlənmiş ikiqat zərfdə üzərində qarşı tərəfin möhürü ilə (qarşı tərəf fərdi sahibkardırsa, imzası ilə) təsdiq edilmiş sənədlərin siyahısı ilə 1 iyul 2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir. Elan edilmiş tenderin texniki şərtlərinə cavab verməyən təkliflər tender komissiyası tərəfindən baxılmayacaq.
farana.heydarova@vtb.az
Diqqət: Məkana baxış keçirmək üçün İnzibati şöbənin rəisi - Azər Mahmudov ilə əlaqə saxlamalısınız (050 751 06 60).

https://innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_f394cc00d4b5f8632944089d7_o.jpg
Конкурсная заявка должна быть предоставлена в непрозрачном закрытом двойном конверте с прикрепленным перечнем содержимых документов, заверенным печатью контрагента (в случае если контрагент – индивидуальный предприниматель, подписью) не позднее 16:00 1 июля 2022 года в главный офис Банка по адресу: г. Баку, пр. Хатаи 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), АZ 1008, Конкурсный (Тендерный) Комитет ОАО Банк ВТБ (Азербайджан). Предложения, не соответствующие техническим условиям объявленного конкурса, конкурсной комиссией не рассматриваются.
Внимание: Для осмотра помещения необходимо связаться с начальником Административного отдела – Азер Махмудовым. (050 751 06 60).