https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_f394cc00d4b5f8632944089d7_o.jpg
Tender təklifi qeyri-şəffaf, möhürlənmiş ikiqat zərfdə üzərində qarşı tərəfin möhürü ilə (qarşı tərəf fərdi sahibkardırsa, imzası ilə) təsdiq edilmiş sənədlərin siyahısı ilə 1 iyul 2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir. Elan edilmiş tenderin texniki şərtlərinə cavab verməyən təkliflər tender komissiyası tərəfindən baxılmayacaq.
farana.heydarova@vtb.az
Diqqət: Məkana baxış keçirmək üçün İnzibati şöbənin rəisi - Azər Mahmudov ilə əlaqə saxlamalısınız (050 751 06 60).

https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_f394cc00d4b5f8632944089d7_o.jpg
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (in case the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) no later than 16:00 on July 1, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, Khatai Ave. 38, Maecenas Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan). Proposals that do not meet the technical conditions of the announced tender are not considered by the tender commission.
Attention: To inspect the premises, you must contact the head of the Administrative Department – Azer Makhmudov. (050 751 06 60).