https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_d24af665f76c280e31f565306_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC «3CX» lisenziyası, IVR konfigurasiyası və Kontakt Mərkəzi üçün avadanlıq (qulaqlıq) alınması ilə əlaqədar TENDER ELAN EDİR
Tender təklifi qeyri-şəffaf, möhürlənmiş ikiqat zərfdə üzərində qarşı tərəfin möhürü ilə (qarşı tərəf fərdi sahibkardırsa, imzası ilə) təsdiq edilmiş sənədlərin siyahısı ilə 6 iyul 2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

https://innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_d24af665f76c280e31f565306_o.jpg
VTB Bank OJSC (Azerbaijan) ANNOUNCES A TENDER for the acquisition of IP Telephony licenses "3CX", IVR configuration and equipment for the Contact Center (headphones)
The bid must be submitted in an opaque closed double envelope with an attached list of the contents of the documents, certified by the seal of the counterparty (if the counterparty is an individual entrepreneur, by signature) till 16:00 May 6, 2022 to the Bank's main office at the address: Baku, 38 Khatai Ave., Messenat Plaza, VTB Bank OJSC (Azerbaijan), АZ 1008, Competitive (Tender) Committee of VTB Bank OJSC (Azerbaijan).