https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_d24af665f76c280e31f565306_o.jpg
Bank VTB (Azərbaycan) ASC «3CX» lisenziyası, IVR konfigurasiyası və Kontakt Mərkəzi üçün avadanlıq (qulaqlıq) alınması ilə əlaqədar TENDER ELAN EDİR
Tender təklifi qeyri-şəffaf, möhürlənmiş ikiqat zərfdə üzərində qarşı tərəfin möhürü ilə (qarşı tərəf fərdi sahibkardırsa, imzası ilə) təsdiq edilmiş sənədlərin siyahısı ilə 6 iyul 2022-ci il saat 16:00-dan gec olmayaraq Bakı şəhəri, Nəsimi rayonu, Xətai pr., 38 Messenat Plaza, АZ 1008, Bank VTB (Azərbaycan) ASC ünvanında yerləşən Bankın baş ofisinə təqdim edilməlidir.

https://www.innews.az/uploads/news/2022-06/_innews_d24af665f76c280e31f565306_o.jpg
ОАО Банк ВТБ (Азербайджан) ОБЪЯВЛЯЕТ ТЕНДЕР по приобретению лицензий IP Телефонии «3CX», конфигурации IVR и оборудования для Контакт-Центра (наушники)
Конкурсная заявка должна быть предоставлена в непрозрачном закрытом двойном конверте с прикрепленным перечнем содержимых документов, заверенным печатью контрагента (в случае если контрагент – индивидуальный предприниматель, подписью) не позднее 16:00 6 мая 2022 года в главный офис Банка по адресу: г. Баку, пр. Хатаи 38, Меценат Плаза, ОАО Банк ВТБ (Азербайджан), АZ 1008, Конкурсный (Тендерный) Комитет ОАО Банк ВТБ (Азербайджан).