https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_207620ed98d11545d846f4dde_o.jpg
Sağlam komanda güclü komanda və müştərilərə daha yaxşı xidmət deməkdir. Bunu anlayan Yelo Bank əməkdaşları üçün mütəmadi olaraq müxtəlif tədbirlər həyata keçirir. Belə layihələrdən biri də ötən gün Paşa Sığortanın birgə təşkilatçılığı ilə keçirildi. Bankın Baş ofisində Sağlam Ailə komandasının iştirakı ilə əməkdaşlar üçün ödənişsiz Qlikohemoqlabin (gizli şəkər) və Vitamin D müayinəsi təşkil edildi.
2023-cü il Yelo Bank-da Sağlamlıq ili kimi qeyd edilir. Bank bundan öncə əməkdaşlarına ödənişsiz göz müayinəsi, terapevt sessiyası təşkil edib, şəhərdən kənar turlar həyata keçirib. Qeyd edək ki, əməkdaşların asudə vaxtlarında voleybol, basketbol, yoqa, futbol və fitneslə məşğul olmaları üçün Yelo Bankın Baş ofis binasında zəruri şərait yaradılıb. Bankın parlaq komandasının bir parçası olmaq istəyirsinizsə, vakansiyalarla tanış olun: https://bit.ly/bank-vakansiya
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn odeme haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_207620ed98d11545d846f4dde_o.jpg
Здоровая команда – это сильная команда и лучшее обслуживание клиентов. Поддерживая это, Yelo Bank регулярно проводит различные мероприятия для своих сотрудников. Один из таких проектов состоялся вчера совместно с Pasha Insurance. При участии команды «Sağlam Ailə» в Головном офисе Банка для сотрудников было организовано бесплатное обследование на скрытый диабет и норму витамина D.
2023 год в Yelo Bank отмечается как Год здоровья. До этого Банк организовывал для своих сотрудников бесплатные проверки зрения, сеансы терапевта и загородные оздоровительные туры. Следует отметить, что в здании Головного офиса Yelo Bank для сотрудников созданы все необходимые условия для занятий в свободное время волейболом, баскетболом, йогой, футболом и фитнесом. Если вы хотите стать частью блестящей команды банка, ознакомьтесь с вакансиями: https://bit.ly/bank-vakansiya
Вас интересуют банковские услуги и онлайн платежи? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.