https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_96f875de13c92b0456952a886_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank 15 sentyabr Bilik Günü münasibətilə “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının “ASAN Məktub” sosial proqramına dəstək olub. Əməkdaşlıq nəticəsində Balakən rayonundan olan və arzularını məktubla asanmektub.az saytına yerləşdirən 35 uşağın arzuları reallaşdırılacaq.
Müxtəlif korporativ sosial məsuliyyət layihələri ilə daim ehtiyacı olan insanların həyatına dəyər qatmağı bacaran Kapital Bank-ın bu əməkdaşlıqda məqsədi həssas qruplara aid olan uşaqlara sevinc bəxş etmək, cəmiyyətdə sosial məsuliyyət və qayğı hissini daha da artırmaqdır.

https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_96f875de13c92b0456952a886_o.jpg
Kapital Bank, the first bank of Azerbaijan, supported the ASAN Məktub social program of the ASAN Könüllüləri organization on the occasion of September 15 — Knowledge Day. Within the framework of cooperation, the dreams of 35 children from the Balakan district, who posted their wishes on the website asanmektub.az, will be realized.
Kapital Bank regularly implements and supports various social initiatives as part of its corporate social responsibility strategy. Kapital Bank's goal in this cooperation is to bring happiness to children from socially vulnerable groups of the population, as well as to increase the sense of social responsibility and care in society.