https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_96f875de13c92b0456952a886_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank 15 sentyabr Bilik Günü münasibətilə “ASAN Könüllüləri” Təşkilatının “ASAN Məktub” sosial proqramına dəstək olub. Əməkdaşlıq nəticəsində Balakən rayonundan olan və arzularını məktubla asanmektub.az saytına yerləşdirən 35 uşağın arzuları reallaşdırılacaq.
Müxtəlif korporativ sosial məsuliyyət layihələri ilə daim ehtiyacı olan insanların həyatına dəyər qatmağı bacaran Kapital Bank-ın bu əməkdaşlıqda məqsədi həssas qruplara aid olan uşaqlara sevinc bəxş etmək, cəmiyyətdə sosial məsuliyyət və qayğı hissini daha da artırmaqdır.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_96f875de13c92b0456952a886_o.jpg
Первый банк страны Kapital Bank поддержал социальную программу ASAN Məktub организации ASAN Könüllüləri по случаю 15 сентября — Дня знаний. В рамках сотрудничества будут воплощены в жизнь желания 35 детей из Балакенского района, которые разместили свои пожелания на сайте asanmektub.az.
Kapital Bank регулярно реализует и поддерживает различные социальные инициативы в рамках своей политики корпоративной социальной ответственности. Цель Kapital Bank в этом сотрудничестве — доставить радость детям из социально уязвимых групп населения, а также повысить чувство социальной ответственности и заботы в обществе.