https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_5b08683d7a86fd9bf1d0685c3_o.jpg
Yeni tədris ilinin başlamasına sayılı günlər qalmış Yelo Bank və Daxili İşlər Nazirliyinin Baş Dövlət Yol Polisi İdarəsi məktəblilərin yollarda təhlükəsizliyini təmin etmək məqsədilə önəmli layihəyə imza atıb. Belə ki, Dövlət Yol Polisi nümayəndələrinin iştirakı ilə Bankın Baş Ofisində əməkdaşların övladları üçün öyrədici təqdimat keçirilib. Bu təqdimat yol hərəkəti qaydalarına riayət etməyin, yol nişanlarını tanımağın, uşaqların piyada və gələcək sürücü kimi yaxşı hazırlıqlı olmalarının vacibliyini vurğulayırdı. Tədbirdə iştiraka edən hər bir uşağa sonda sertifikat, mövzu ilə bağlı maarifləndirici və əyləncəli hədiyyələr təqdim edildi.
Korporativ Sosial Məsuliyyət Yelo Bank-ın prioritet fəaliyyət istiqamətlərindən biridir. Müştəriyönümlü xidmətlərə diqqət yetirən Bank, həmçinin cəmiyyətimizin rifahı üçün ardıcıl sosial tədbirlər həyata keçirir. Bank bundan sonra da gələcəyimiz olan uşaq və gənclərə dəstək layihələrini davam etdirəcək.
Bank xidmətləri, eləcə də onlayn kredit haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_5b08683d7a86fd9bf1d0685c3_o.jpg
До начала нового учебного года осталось всего несколько дней, и Yelo Bank вместе с Главным управлением Государственной дорожной полиции Министерства внутренних дел запустили важный проект для обеспечения безопасности школьников на дорогах. С участием представителей Государственной дорожной полиции в головном офисе банка была проведена образовательная презентация для детей сотрудников. Эта презентация подчеркивала важность соблюдения правил дорожного движения, знания дорожных знаков, а также подготовленности детей в качестве пешеходов и будущих водителей. Всем участвующим детям в конце были вручены сертификаты, а также тематические подарки.
Корпоративная социальная ответственность является одним из приоритетных направлений деятельности Yelo Bank. Банк, уделяя внимание ориентированным на клиента услугам, также регулярно проводит социальные мероприятия для благосостояния нашего общества. Банк в будущем также продолжит поддерживать проекты для нашего будущего — детей и молодежи.
Вас интересует онлайн-кредит? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.