https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_dff0b2ea4bb4a7b7969f182e2_o.jpg
Yelo Bank-ın ənənəvi yay təcrübə proqramı bu illik başa çatdı. Artıq üçüncü dəfə keçirilən “Yelo Summer Challenge” proqramının əsas məqsədi bankçılıq sahəsində karyera qurmaq istəyən tələbə və məzunların yay tətilini unudulmaz və faydalı keçirməkdir. 2 aya yaxın davam edən proqramın qapanış tədbirində bütün iştirakçılar tövsiyə məktubu və sertifikatlar ilə təltif olunublar.
Elan edildiyi gündən böyük maraqla qarşılanmış “Yelo Summer Challenge” 100-dən çox gəncə faydalı təcrübə qazandırıb. İştirakçılar bilik və maraqlarına uyğun departamentlərə yönləndirilirlər. Proqram müddəti ərzində onlar korporativ mühitdə komanda işi ilə tanış olub, yüksək dərəcədə ixtisaslı və təcrübəli kollektivlə birlikdə müxtəlif layihələrdə çalışıblar. Proqramı uğurla başa vuran gənclər isə Yelo Bank-da işlə təmin olunurlar. Builki proqramda da artıq bir iştirakçı Yelo komandasının üzvünə çevrilib, digər bir iştirakçı isə ali təhsili başa vurduqdan sonra Bankda işlə təmin olunacaq.
Qeyd edək ki, Yelo Bank təcrübəsiz, lakin potensiallı gənclərə karyera şansı vermək ənənəsinə sadiq qalaraq müxtəlif dəstək layihələrini həyata keçirməyə davam edəcək. Bankın bu və digər layihələrindən xəbərdar olmaq üçün Yelo Bank və Yelo Team sosial media hesablarını izləməyi unutmayın.
Bank xidmətleri haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_dff0b2ea4bb4a7b7969f182e2_o.jpg
Основная цель традиционной программы «Yelo Summer Challenge», которая проводится уже в третий раз, – сделать летние каникулы студентов и выпускников, желающих построить карьеру в банковской сфере незабываемыми и полезными. На заключительном мероприятии программы, которая длилась почти 2 месяца, всем участникам были вручены рекомендательные письма и сертификаты.
«Yelo Summer Challenge» вызвал большой интерес со дня его объявления и предоставил полезный опыт более чем 100 молодым людям. Участники направляются по департаментам в соответствии с их знаниями и интересами. В ходе программы они познакомились с командной работой корпоративной среды и работали над различными проектами с высококвалифицированным и опытным персоналом. Молодые люди, успешно завершившие программу, обеспечиваются постоянной работой в Yelo Bank. Отметим, что этом году один участник программы уже стал членом команды Yelo, а еще один участник после получения высшего образования будет трудоустроен в Банк.
Yelo Bank продолжит реализовывать различные проекты поддержки, придерживаясь традиции предоставления карьерных возможностей неопытной, но потенциальной молодежи. Не забудьте подписаться на аккаунты Yelo Bank и Yelo Team в социальных сетях, чтобы быть в курсе как этих, так и других проектов Банка.
У вас есть дополнительные вопросы о банковских услугах? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram или Whatsapp.