https://www.innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_c5eb1426e629109bb553a53ce_o.jpg
Ölkənin birinci bankı Kapital Bank kiçik və orta sahibkarlar üçün fərqli konseptdə olan daha bir KOB Mərkəzi filialını istifadəyə verdi. Filial Bakı şəhəri, Xətai rayonu, Ağ şəhər Fəvvarələr Meydanı, Tikinti sahəsi FS-003 ünvanında yerləşir.
Kiçik və orta sahibkarlara bütün növ bank xidmətlərini göstərən filialda sahibkarlar bank xidmətləri üzrə məsləhətlər ala, hesablar aça, maliyyələşmə məhsulları sifariş edə, şəxsi menecerlə təmin oluna, həmçinin şirkət rəhbərləri və təsisçilər fiziki şəxslər üçün nəzərdə tutulan məhsul və əməliyyatlardan yararlana bilərlər. Bundan başqa filial müştərilərin rahatlığı üçün xüsusi görüş otaqları ilə təmin edilib.
Yeni filialda həmçinin 24 saat fəaliyyət göstərən özünəxidmət sahəsi də yaradılıb. Xidmət sahəsində müştərilər tərəfindən əməliyyatların aparması üçün avadanlıqlar quraşdırılıb.
Kapital Bank kiçik və orta sahibkarlığın inkişafına böyük önəm verir. Ölkədə ilk dəfə “KOB Mərkəzi” filiallarının istifadəyə verilməsinin səbəbi də məhz budur. Filiallarımızda sahibkarlar və hüquqi şəxslər bank xidmətlərindən daha rahat və sürətli yararlana bilirlər.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-ə daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi, 117 filialı və 31 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün — https://kbl.az/krdt, Birbank kartı sifarişi üçün — https://kbl.az/tkstcrd.

https://innews.az/uploads/news/2023-09/_innews_c5eb1426e629109bb553a53ce_o.jpg
Kapital Bank, the country’s first bank, has launched another SME Center branch with a distinctive concept for small and medium-sized entrepreneurs. The branch is located at the following address: Baku city, Khatai district, White City Fountain Square, Construction Area FS-003.
At the branch, which provides all types of SME banking services, entrepreneurs can have consultations on banking services, open accounts, order financing products, get provided with a personal manager, while company managers and founders can take benefit from products and operations destined for individuals. Moreover, the branch is provided with special meeting rooms for the convenience of customers.
The new branch has also a 24-hour self-service area. Here, customers can use equipment installed for conducting operations.
Kapital Bank pays great attention to the development of small and medium enterprises. That is why “SME Center” branches were opened for the first time in the country. At our branches, entrepreneurs and legal entities can use banking services more quickly and conveniently.
Kapital Bank, the country's first bank, is part of PASHA Holding. Kapital Bank has the largest service network in Azerbaijan with 116 branches and 31 departments all over the country. For more detailed information about the Bank’s products and services, please refer to https://kapitalbank.az website, 196 Call Centre or the Bank’s various social network pages. To apply for a consumer loan visit https://kbl.az/krdt, for a Birbank installment card visit https://kbl.az/tkstcrd.