VTB (Azərbaycan) illik 10.99%-lə nağd pul krediti üzrə xüsüsi kampaniyasını sentyabr ayının sonunadək uzadıb. 300 manatdan 40 000 manatadək nağd pul kreditini komissiyasız və zaminsiz 3 aydan 5 ilədək əldə etmək mümkündür. 2023 ilin birinci yarısında VTB (Azərbaycan)ın istehlak kreditlərin həcmi 117 milyon manatı ötüb, bu da ötən ilin müvafiq dövrü ilə müqayisədə 12% çoxdur. İstehlak kreditlərin 60%-dən çoxu nağd pul kreditin payına düşür.
Bankın kredit kampaniyasına əsasən 300 manatdan 40 000 manatadək komissiyasız və zaminsiz 3 aydan 5 ilədək nağd pul krediti əldə etmək mümkündür. Güzəştli faiz dərəcəli kreditdən yenidən maliyyələşdirmə proqramı çərçivəsindədə yararlanmaq mümkündür. Digər banklara kredit borclazrınızı birləşdirilərək VTB (Azərbaycan)a ödəniş edə bilərsiniz.
"Nağd kredit bu gün Azərbaycan əhalisi üçün ən çox tələb olunan məhsullardan biridir. 2023 ilin birinci yarısında bü növ kreditlərin payı pərakəndə satışları 60% keçib, ümumilikdə ötən ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 7% artım qeydə alınıb. Müştərilərin ehtiyaclarına diqqət yetirərək, istehlak kreditləri üzrə güzəştli faiz dərəcənin sentyabr ayının sonunadək uzadılmasına qərar verdik ki, ailə büdcəsinə əlavə yük olmadan maliyyə problemlərini həll edə bilsinlər", – deyə VTB (Azərbaycan) pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin direktoru, İdarə Heyətinin üzvü Yevgeni Borodin bildirib.
Kampaniya həm rəqəmsal kanallar vasitəsilə - bankın rəsmi saytından, eləcə də 986 qısa nömrəli əlaqə mərkəzi vasitəsilə müraciət edə bilərsiniz. Yeni müştərilərə yeni kredit bank kartı verilir. Kredit kartın ünvana çatdırılması Bakı şəhəri və Abşeron yarımadası üzrə pulsuzdur!

VTB (Azerbaijan) extends until the end of September the reduced interest rate on cash loans at 10.99% per annum. Loan processing is available for the amount of AZN 300,000 to 40,000 for up to 5 years. In total, in the first half of the year, the issuance of retail loans exceeded 117 million manats, which is 12% more than in the same period last year. Of these, more than 60% is the share of cash loans.
Conditions at a reduced rate until the end of September are also valid under the refinancing program. As part of it, customers can combine several loans from other banks into one or receive additional funds at a low interest rate.
“Cash loans today are one of the most demanded products among the population of the republic of Azerbaijan. According to the results of the first half of the year, their share in the volume of retail loans issued by the bank exceeded 60%, and in general, sales increased by 7% compared to the same period last year. Focusing on the needs of our clients, we have decided to extend the reduced rate on consumer loans until the end of September so that they can solve their important financial tasks without additional burden on the family budget,” commented Evgeny Borodin, member of the board, director of the retail business development department at VTB (Azerbaijan).
In VTB (Azerbaijan), a cash loan can be issued by leaving an online application on the bank's website or at branches, as well as through the contact center at 986. New customers can issue a bank card to transfer credit funds. The card is delivered to any address convenient for the client within the city of Baku and the Absheron.