VTB (Azərbaycan) illik 10.99%-lə nağd pul krediti üzrə xüsüsi kampaniyasını sentyabr ayının sonunadək uzadıb. 300 manatdan 40 000 manatadək nağd pul kreditini komissiyasız və zaminsiz 3 aydan 5 ilədək əldə etmək mümkündür. 2023 ilin birinci yarısında VTB (Azərbaycan)ın istehlak kreditlərin həcmi 117 milyon manatı ötüb, bu da ötən ilin müvafiq dövrü ilə müqayisədə 12% çoxdur. İstehlak kreditlərin 60%-dən çoxu nağd pul kreditin payına düşür.
Bankın kredit kampaniyasına əsasən 300 manatdan 40 000 manatadək komissiyasız və zaminsiz 3 aydan 5 ilədək nağd pul krediti əldə etmək mümkündür. Güzəştli faiz dərəcəli kreditdən yenidən maliyyələşdirmə proqramı çərçivəsindədə yararlanmaq mümkündür. Digər banklara kredit borclazrınızı birləşdirilərək VTB (Azərbaycan)a ödəniş edə bilərsiniz.
"Nağd kredit bu gün Azərbaycan əhalisi üçün ən çox tələb olunan məhsullardan biridir. 2023 ilin birinci yarısında bü növ kreditlərin payı pərakəndə satışları 60% keçib, ümumilikdə ötən ilin eyni dövrü ilə müqayisədə 7% artım qeydə alınıb. Müştərilərin ehtiyaclarına diqqət yetirərək, istehlak kreditləri üzrə güzəştli faiz dərəcənin sentyabr ayının sonunadək uzadılmasına qərar verdik ki, ailə büdcəsinə əlavə yük olmadan maliyyə problemlərini həll edə bilsinlər", – deyə VTB (Azərbaycan) pərakəndə biznesin inkişafı departamentinin direktoru, İdarə Heyətinin üzvü Yevgeni Borodin bildirib.
Kampaniya həm rəqəmsal kanallar vasitəsilə - bankın rəsmi saytından, eləcə də 986 qısa nömrəli əlaqə mərkəzi vasitəsilə müraciət edə bilərsiniz. Yeni müştərilərə yeni kredit bank kartı verilir. Kredit kartın ünvana çatdırılması Bakı şəhəri və Abşeron yarımadası üzrə pulsuzdur!

ВТБ (Азербайджан) продлевает до конца сентября действие сниженной процентной ставки по кредитам наличными под 10,99% годовых. Оформление кредита доступно на сумму от 300 до 40 тыс. манатов сроком до 5 лет. Всего по итогам первого полугодия выдачи розничных кредитов превысили 117 млн манатов, что на 12% больше, чем за аналогичный период прошлого года. Из них более 60% – доля кредитов наличными.
Условия по сниженной ставке до конца сентября также действуют по программе рефинансирования. В рамках нее клиенты могут объединить несколько кредитов других банков в один или получить дополнительные денежные средства под низкий процент.
«Кредиты наличными сегодня один из самым востребованных продуктов у населения республики. По итогам первого полугодия их доля в объеме выдач розничных кредитов банка превысила 60%, а в целом продажи увеличились на 7% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. Ориентируясь на потребности клиентов, мы приняли решение продлить действие сниженной ставки по потребительским займам до конца сентября, чтобы они смогли решить свои важные финансовые задачи без дополнительной нагрузки на семейный бюджет», – прокомментировал член правления, директор департамента развития розничного бизнеса ВТБ (Азербайджан) Евгений Бородин.
В ВТБ (Азербайджан) кредит наличными можно оформить, оставив онлайн-заявку на сайте банка или в отделениях, а также через контактный центр по номеру 986. Новым клиентам для перечисления кредитных средств доступен выпуск банковской карты. Доставка карты осуществляется на любой удобный для клиента адрес в пределах города Баку и Абшеронского полуострова.