Yelo Bank-ın yay təcrübə proqramının iştirakçıları seçildi
Yelo Bank-ın yay təcrübə proqramının iştirakçıları seçildi Yelo Bank-ın yay təcrübə proqramının iştirakçıları seçildi
Yelo Bank-ın ənənəvi “Summer Challenge 2023” - yay təcrübə proqramının iştirakçıları bəlli oldu. 1300-dən çox müraciət əsasında istedadı ilə fərqlənən 21 tələbə seçilərək, təcrübə proqramında iştirak hüququ qazandılar. Yelo Bankın Baş ofisində seçilmiş iştirakçılar ilə tanışlıq görüşü keçirilib. Görüşdə iştirakçılara Yelo dəyərləri, məhsulları, buradakı peşəkar inkişaf imkanları haqqında məlumat verildi. Bundan başqa düzgün CV hazırlanması və müsahibə bacarıqlarının inkişaf etdirilməsi ilə bağlı qısa təlim də keçirildi. Qeyd edək ki, təcrübəçilər maliyyə, insan kapitalı, hüquq, pərakəndə bankçılıq, İT, marketinq və digər departamentlərdə Yelo komandası ilə birgə çalışaraq nəzəri biliklərlə yanaşı, həm də praktiki bacarıqlar əldə edəcəklər.
“Yelo Summer Challenge” istedadı olan, lakin təcrübəsi olmayan tələbələr və yeni məzunlar üçün yaradılmış parlaq karyera fürsətidir. Təcrübə müddəti boyunca bu fürsəti ən yaxşı şəkildə dəyərləndirib, fərqlənən iştirakçıları Yelo Bank-da iş imkanı gözləyir. Bank sosial məsuliyyət strategiyasına sadiq qalaraq gələcəkdə gəncləri hədəfləyən layihələrini davam etdirəcək.
Kredit karti sifarisi haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram və ya Whatsapp hesablarımıza yazın.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_538bacd5fd883f614e6bb99cc_o.jpg
Стали известны участники традиционной летней стажировки Yelo Bank “Summer Challenge 2023”. На основании более 1300 заявок, было выбрано 21 талантливых студентов, которые получили право участвовать в программе стажировки. Встреча знакомства с отобранными участниками состоялась в головном офисе Yelo Bank. Участникам была представлена информация о ценностях Yelo, продуктах и профессиональных возможностях развития в банке. Кроме того, было проведено короткое обучение по подготовке качественного резюме и развитию навыков собеседования. Отметим, что стажеры будут работать вместе с командой Yelo в различных отделах, включая финансы, человеческие ресурсы, право, розничное банковское дело, IT, маркетинг и другие, получая практические навыки в дополнение к теоретическим знаниям.
"Yelo Summer Challenge" - это блестящая карьерная возможность для талантливых студентов и новых выпускников, которые еще не имеют опыта работы. На протяжении всего стажировки тот, кто сможет наилучшим образом использовать эту возможность и выделиться среди других, ждёт возможности работы в Yelo Bank. Придерживаясь стратегии социальной ответственности, банк продолжит свои проекты, ориентированные на молодежь в будущем.
Вас интересует заказ кредитной карты? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите нам через Facebook, Instagram или WhatsАpp.