https://www.innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_02355e5cf7dfa1000c34fde46_o.jpg
Red Bull Half Court yarışının “Öz meydançanı yarat” unikal layihəsi ənənəvi monoton boz çalarları olan basketbol meydançasını heyranedici rənglərlə əvəz edəcək. Sən də layihəyə qoşul və ağlında olan fərqli ideyalarla basketbol meydançasını canlandır.
Bunun üçün qeydiyyatdan keç (RedBull.az/HalfCourt), istədiyin kimi basketbol kortu yarat və qalib ol. Sənin hazırladığın dizayn dünyanın ən böyük basketbol yarışı olan Red Bull Half Court-un bir hissəsi olacaq. Bu əvəzolunmaz təcrübəni yaşamaq üçün meydança səni gözləyir.
Qeydiyyatdan keçdikdən sonra sənə dizaynını yaratmaq üçün müxtəlif rəng tonları, həndəsi naxışlar, hətta Red Bull Half Court yarışının tərəfdaşı olan Bank VTB Azərbaycanın loqosu təqdim olunacaq. İstədiyin rəng çalarını seç və ağlında olan ideyanı yaratmaq üçün iyulun 23-nə kimi göndər.
Təqdim olunan dizaynlar arasında ən fərqli və unikal olanı isə münsiflər heyəti seçəcək.
Bu həyəcana qoşulub qalib olmaq və özünlə qürur duymaq istəyirsənsə o zaman elə indi qeydiyyat linkinə daxil ol və öz basketbol meydançanı yaratmağa başla.

https://innews.az/uploads/news/2023-07/_innews_02355e5cf7dfa1000c34fde46_o.jpg
Уникальный проект конкурса Red Bull Half Court «Создай свою площадку» позволит баскетбольной площадке сменить традиционные монотонные серые оттенки и заиграть восхитительными цветами. Присоединяйся к проекту и оживи баскетбольную площадку своими креативными идеями.
Пройди регистрацию (RedBull.az/HalfCourt), создай баскетбольную площадку по своему желанию и стань победителем. Твой дизайн станет частью Red Bull Half Court, крупнейшего глобального баскетбольного турнира. Площадка приглашает тебя пережить этот ни с чем не сравнимый опыт.
После прохождения регистрации для создания своего дизайна тебе будут предложены различные цветовые тона, геометрические узоры, и даже логотип Банка ВТБ Азербайджан - партнера турнира Red Bull Half Court. Выбери желаемые цветовые оттенки и отправь до 23 июля, чтобы воплотить задуманную тобой идею.
Жюри выберет самые необычные и уникальные среди представленных вариантов дизайна.
Если ты хочешь погрузиться в эту атмосферу азарта, победить и испытать чувство гордости собой, не теряя времени, переходи по ссылке регистрации и приступай к созданию своей баскетбольной площадки.