https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_b7607ca8580e6a65aac093b1f_o.jpg
Baş əməliyyat inzibatçısı Eugene Seah-in rəhbərlik etdiyi nümayəndə heyəti qlobal logistika və ticarət şirkətləri və liman rəhbərləri ilə əməkdaşlıqları müzakirə etmək üçün məhsuldar görüşlər keçirmişdir.Eugene Seah liman infrastrukturunun inkişafında ticarət imkanları və davamlılıq haqqında təqdimatla çıxış edib.
Nümayəndə heyəti, Rotterdam Limanının direktoru Rene van der Plas ilə də görüşüb.TOC2023 Avropa sərgisi innovasiya və yenilikləri müzakirə etmək üçün 500-dən çox şirkəti, 2000 iştirakçını və sənaye liderlərini bir araya gətirdi.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_b7607ca8580e6a65aac093b1f_o.jpg
Led by Mr. Eugene Seah, the COO, the delegation held productive meetings with global logistic and trade companies and port authorities to discuss partnerships. Mr. Seah delivered a presentation on trade opportunities and sustainability in port infrastructure development.
The delegation also met with Mr. René van der Plas, the Director of Port of Rotterdam International. TOC2023 Europe attracted over 500 companies and 2000 participants, bringing industry leaders together to discuss trends and innovations.