https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_90cc6456d7e4fc76343f67326_o.jpg
VTB (Azərbaycan)-ın nağd kredit üzrə kampaniyası çoxsaylı müştərilərin istəklərinə əsasən 31 avqust tarixinə kimi uzadıldı. 19 apreldən nağd kredit və yenidən maliyyəşdirmə üzrə faiz dərəcələri endirilmişdir və beləliklə minimal illik faiz dərəcəsi 10.99% təşkil etmişdir. Kampaniya çərçivəsində endirilmiş illik faiz dərəcəsi 3 aydan 12 aya kimi ayrılan kreditlərə şamil edilir.
Bankın kredit şərtlərinə əsasən 300 manatdan 40 000 manatadək ayrılan nağd pul kreditini komissiyasız və zaminsiz 3 aydan 5 ilədək müddətə əldə etmək mümkündür. Yenidən maliyyələşdirmə proqramı çərçivəsində siz digər banklardan bir neçə krediti birləşdirə, həmçinin istənilən məqsəd üçün əlavə vəsait əldə edə bilərsiniz. Krediti almaq üçün yalnız şəxsiyyət vəsiqəsini təqdim etmək kifayətdir, gəliri və məşğulluğu təsdiq edən sənədlər, habelə zamin tələb olunmur.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-06/_innews_90cc6456d7e4fc76343f67326_o.jpg
The campaign for a cash loan from VTB Bank (Azerbaijan) has been extended until August 31 due to numerous requests from customers. Since April 19, interest rates on cash loans and refinancing have been reduced, in connection with which the minimum interest rate was 10.99% per annum. Within the campaign reduced annual interest rate now applies to loans from 3 to 12 months.
According to the bank's credit conditions, it is possible to obtain a cash loan from 300 manat to 40,000 manat for 3 months to 5 years without service fee or guarantor. As part of the refinancing program, you can combine several loans from other banks into one and repay the debt on them, as well as receive additional funds. Clients can apply for a loan only by ID card, without a guarantor, as well as documents confirming the income and employment of the borrower.