Kapital Bank "Women Bankers Club"la birgə layihə həyata keçirdi
Kapital Bank "Women Bankers Club"la birgə layihə həyata keçirdi Kapital Bank "Women Bankers Club"la birgə layihə həyata keçirdi
21 may 2023-cü il tarixində ölkənin ilk və yeganə qadın bankçılar platforması olan “Women Bankers Club” (WBC) Kapital Bank-la birgə “Yetər ki, varsan!” adlı tədbir keçirib. Görüşdə “Women Bankers Club”un üzvləri, Azərbaycan maliyyə sektorunda rəhbər vəzifələrdə çalışan xanımlar, Azərbaycan Banklar Assosiasiyasının ekspert qrupunun üzvləri və digər qonaqlar iştirak edib.
Tədbir zamanı psixoloq Gülnarə Əkbərova “Yetər ki, varsan!”, PAŞA Sığorta şirkətinin İdarə Heyətinin sədri Ülviyyə Cabbarova “Mənim uğur fəlsəfəm”, şəxsi transformasiya məsləhətçisi Mehmet Bayramoğlu “Mən kiməm?”, transformasiyalar üzrə ekspert, Geştalt kouç - Sevda Əliyeva isə  “İkigai 2.0 və ya transformasiya alqoritmi” mövzularında çıxış ediblər.
Qeyd edək ki, WBC maliyyə sektorunda fəaliyyət göstərən qadınların uğurlu ünsiyyətini həyata keçirməyə imkan yaradan bir platformadır. Yarandığı gündən daim təlimlər, master-klaslar, eləcə də təhsil layihələrini həyata keçirən klubun hazırda mindən çox üzvü var.
Ölkənin birinci bankı olan Kapital Bank PAŞA Holding-a daxildir və Azərbaycanda ən böyük filial şəbəkəsi – 115 filialı və 30 şöbəsi ilə müştərilərin xidmətindədir. Bankın məhsul və xidmətləri barədə daha ətraflı məlumat almaq üçün https://kapitalbank.az saytına, 196 Sorğu Mərkəzinə və ya Bankın müxtəlif sosial şəbəkələrdə olan səhifələrinə müraciət edə bilərsiniz. Nağd pul krediti sifarişi üçün – https://kbl.az/krdt, BirKart sifarişi üçün – https://kbl.az/tkstcrd.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-05/_innews_5fef8bfc211390be3ef267bd2_o.jpg
21 мая 2023 года Women Bankers Club (WBC), первый и единственный женский клуб банкиров в Азербайджане, совместно с Kapital Bank провел мероприятие под названием «Yetər ki, varsan!» («Ты есть и этого достаточно!»). На ивенте присутствовали члены Women Bankers Club, женщины, работающие на руководящих должностях в финансовом секторе страны, члены экспертной группы Ассоциации банков Азербайджана и другие гости.
В ходе мероприятия психолог Гюльнара Акбарова выступила на тему «Ты есть и этого достаточно!», председатель правления PASHA Insurance Ульвия Джаббарова поговорила о «Своей философии успеха», консультант по личной трансформации Мехмет Байрамоглу затронула тему «Кто я?», эксперт по трансформации, гештальт-коуч Севда Алиева рассказала о «Ikigai 2.0 или алгоритм трансформации».
WBC — это нетворкинга-платформа, нацеленная на сплочение женщин, работающих в финансовом секторе. Клуб, количество членов которого насчитывает более тысячи человек, с момента своего создания постоянно проводит различные тренинги, мастер-классы и образовательные проекты.