https://www.innews.az/uploads/news/2023-05/_innews_a35b1da9c40cfb3c7a826b7c2_o.jpg
Visa Beynəlxalq ödəniş sistemi bu il də ən fəal ölkə banklarına müxtəlif kateqoriyalar üzrə mükafatlar təqdim edib. Kapital Bank bu dəfə “İmtiyazlar Dünyasına böyük dəstək” (“Strong support of the World of Privileges”), “Ən yüksək həcmdə sabit artım” (“The highest volume of Incremental growth”), “Ən yaxşı əməkhaqqı layihəsi” (“Best salary Project”) və “İlk Mobil POS” (“First Tap2Phone”) nominasiyaları üzrə xüsusi mükafatlara layiq görülüb.
Qeyd edək ki, Visa kartlarını Kapital Bank filiallarında və ya Bankın korporativ saytından onlayn sifariş etmək mümkündür. Kapital Bank Azərbaycan manatı, ABŞ dolları və avro valyutası əsasında ödəniş kartlarını 1, 2 və ya 3 il müddətinə təklif edir.

Kapital Bank получил 4 награды от Visa
Международная платежная система Visa и в этом году вручила награды самым активным азербайджанским банкам в различных номинациях. Kapital Bank был удостоен специальных наград от Visa за «Сильную поддержку Мира Привилегий» (“Strong support of the World of Privileges”), «Самый высокий объем постепенного роста» (“The highest volume of Incremental growth”), «Лучший зарплатный проект» (“Best salary Project”) и «Первый Mobile POS» (“First Tap2Phone”).
Следует отметить что, карту Visa можно заказать в любом филиале Kapital Bank или онлайн через корпоративный сайт банка. Kapital Bank предлагает клиентам карты в валютах AZN, USD и EUR со сроком действия 1, 2 или 3 года.