https://www.innews.az/uploads/news/2023-03/_innews_4683306c07ade1405384141a7_o.jpg
Sərgi Bakı Limanı, Gənclər və İdman Nazirliyivə "Gəncliyin Şöləsi" Gənclərin inkişafı ictimai birliyi tərəfindən dəstəklənir. 4-5 mart 2023-cü il tarixdə layihə çərçivəsində 30 nəfər gənc rəssam tərəfindən “Dayanıqlı İnkişaf Məqsədləri”, “Təbiət və gənclər”, “3 D art” və s. mövzularında bareller üzərində rəsm əsərləri hazırlanaraq Bakı Limanında təqdim olundu. Hazırlanan bareller sərgidən sonra Ələtdə Bakı Limanında Dayanıqlı İnkişaf Məqsədlərini təbliğ edən xüsusi guşədə yerləşdiriləcək.
15 mart tarixinədək ilə Bakı Dəniz Vağzalında (Liman İncəsənət Mərkəzi, Neftçilər pr. 62) Sərgi ilə tanış ola bilərsiniz.

https://www.innews.az/uploads/news/2023-03/_innews_4683306c07ade1405384141a7_o.jpg
The exhibition is supported by the Port of Baku, the Ministry of Youth and Sports and "Youth Beam" Youth Development Public Association. Within the framework of the project, 30 young artists created art works through paintings on barrels on the following themes: "Sustainable Development Goals", "Nature and youth", "3 D art", etc. After the exhibition, the prepared barrels will be placed in a special corner promoting the Sustainable Development Goals in the Port of Baku.
Until March 15, you could get acquainted with the exhibition at the Baku Marine Terminal (Port Art Center, Neftchilar pr. 62).