https://www.innews.az/uploads/news/2022-04/_innews_7a0971a7b4dbb3033ab25e8c5_o.jpg
Bakı, 11 aprel: “Gənclik Mall” TM-də yerləşən “CinemaPlus” premium kinoteatrında uşaqlar üçün “Sonik 2 kinoda” filminə həsr olunmuş şou proqram keçirilib.
Tamaşanın mərkəzində hər tərəfdən uşaqlarla əhatə olunmuş böyük Sonik personajı var idi. Onlar onunla rəqs edib, şəkil çəkdirirdilər. Nail Nəzərovun komandası balaca qonaqlara şarlardan fiqurlar hədiyyə edib, rəssam isə onların üzlərinə müxtəlif şəkillər çəkib.
Uşaqlar müsbət emosiyalar aldılar və daha sonra “Sonik 2 kinoda” filminə baxmağa getdilər.
Sega tərəfindən nəşr olunan video oyun franşizasına əsaslanan 2022-ci il istehsalı olan döyüş-macəra komediya filminin rejissoru Ceff Faulerdir.
Baş rollarda Ben Şvarts, İdris Elba və Cim Kerri.
Film haqqında qısa məlumat: Green Hills-də məskunlaşan Sonik, əsl qəhrəmanın bütün xüsusiyyətlərinə sahib olduğunu sübut etməyə çalışır. Qəhrəmanlıq sınağı isə tez qarşısına çıxır: Dr Robotnik yenidən hiylə qurur. Bu dəfə - sirli tərəfdaşı Naklz ilə.
Foto və video çəkilişləri “Light in Black” kreativ şirkəti təqdim edib.
“CinemaPlus” hər zaman öz tamaşaçılarını parlaq və əvəzolunmaz tədbirlərlə sevindirməyə və uşaqlar üçün əsl bayram təşkil etməyə hazırdır!

https://innews.az/uploads/news/2022-04/_innews_7a0971a7b4dbb3033ab25e8c5_o.jpg
Баку, 11 апреля: В кинотеатре премиум класса «CinemaPlus», расположенном в ТЦ «Gənclik Mall» для детей была организована шоу-программа, посвящённая фильму «Соник 2 в кино».
В центре представления была большая кукла-Соник от организации детских праздников «Fam Party Baku», которая со всех сторон была окружена детьми. Они танцевали и фотографировались вместе с ней. Команда Наиля Назарова дарила маленьким гостям фигурки из воздушных шаров, а художница рисовала на лицах разные образы.
Дети зарядились позитивными эмоциями, затем пошли наслаждаться просмотром фильма «Соник 2 в кино».
Джефф Фаулер является режиссёром комедийного приключенческого боевика 2022 года, основанного на серии видеоигр от компании Sega.
В главных ролях Бен Шварц, Идрис Эльба и Джим Керри.
Коротко о фильме: Поселившись в Грин Хилз, Соник стремится доказать, что у него есть все задатки настоящего героя. И геройское испытание не заставляет себя долго ждать: злодейский доктор Роботник вновь строит козни. На этот раз — с загадочным напарником Наклзом.
Фото и видео съёмка предоставлена креативной компанией «Light in Black».
«CinemaPlus» всегда готов радовать своих зрителей яркими и неповторимыми мероприятиями и организовать для детей настоящий праздник!