https://www.innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_74881b173022979cc5542b82a_o.jpg
Yelo Bank müştərilərin böyük marağını nəzərə alaraq Yelo Taksit kartı üzrə sərfəli yay kampaniyasının müddətini uzatdı və şərtlərini daha da genişləndirdi!
14 avqust tarixinədək Yelo Taksit kartının kredit xəttindən istifadə edərək nağdlaşdırma və kartdan-karta köçürmə əməliyyatlarını 0% komissiya ilə həyata keçirmək mümkündür.
Kampaniyanın üstünlükləri:
Bu imkanlarla yanaşı, Yelo Taksit kartı gündəlik alış-verişlərdə parlaq üstünlüklər təqdim etməyə davam edir:
Üstəlik, kartı yeni əldə edən müştərilərə özəl olaraq bir aylıq "Xoş gəldin" keşbek kateqoriyası hədiyyə olunur! Bu isə seçilmiş kateqoriyalarda yüksək faizli keşbeklər qazanmaq imkanı deməkdir. Ehtiyacın olan nağd pulu dərhal əldə etmək və ya köçürmək üçün Yelo Taksit kartını elə indi sifariş et: https://ylb.az/taksitkart.
Bank xidmətləri ilə, eləcə də kredit kalkulyatoru ilə bağlı əlavə suallarınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2026-08/_innews_74881b173022979cc5542b82a_o.jpg
Taking into account the great interest of our clients, Yelo Bank has extended the duration of its beneficial summer campaign for the Yelo installment card and further expanded its terms!
Until August 14, customers can perform cash withdrawals and card-to-card transfers using the Yelo installment card credit line with 0% commission.
Advantages of the updated campaign:
Along with these features, the Yelo installment card continues to offer bright advantages for daily shopping:
Moreover, a special 1-month "Welcome" cashback category is gifted to new cardholders! This provides an opportunity to earn high-percentage cashback in selected categories.
Order your Yelo installment card right now to instantly get the cash you need or make transfers: https://ylb.az/taksitkart.