Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının 1-ci tirajının qalibləri bəlli oldu
Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının 1-ci tirajının qalibləri bəlli oldu Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyasının 1-ci tirajının qalibləri bəlli oldu
Xəbər verdiyimiz kimi ölkənin birinci bankı Kapital Bank-da nağd kredit müraciəti edən müştərilər üçün lotereya keçirilir. 15 may 2024-cü il tarixində lotereyanın 1-ci tirajı baş tutdu. Canlı yayımda təsadüfi üsulla seçilən 23 nəfər tirajın qalibi oldu. Lotereyanın şərtlərinə əsasən qaliblərin 15 aprel – 9 may 2024-cü il tarixlərində əldə etdikləri kreditin maksimum 500 AZN aylıq ödənişini Kapital Bank həyata keçirəcək.
Qaliblər haqqında ətraflı məlumat: https://kbl.az/gtkltr
Lotereyanın 2-ci və final tirajları 12 iyun 2024-cü il tarixində baş tutacaq. Qeyd edək ki, 1-ci və 2-ci tirajın hərəsində 23 nəfər olmaqla 46 qalibin maksimum 500 AZN aylıq kredit ödənişi, final tirajda isə 4 müştərinin maksimum 10 000 AZN olmaqla bütün kredit məbləği Kapital Bank tərəfindən ödəniləcək. Final tirajda 1-ci və 2-ci tirajın bütün iştirakçıları yenidən lotereyada iştirak edirlər.
Lotereya haqqında məlumat üçün: https://kbl.az/ltlt
Xatırladaq ki, Kapital Bank-ın nağd kredit lotereyası 3 iyun tarixinədək davam edir. Bu müddətdə “Gündəlik təlabat krediti” üçün müraciət edən müştərilər avtomatik olaraq lotereyada iştirak şansı qazanırlar. “Gündəlik təlabat krediti” ni onlayn kanallardan (kapitalbank.az, birbank.az və Birbank mobil tətbiqi) müraciət edərək əldə edən müştərilər lotereyada 5 iştirak şansı, filiala  müraciət edərək kredit əldə edən müştərilər isə 1 iştirak şansı əldə edirlər .
Qeyd etmək lazımdır ki, rəsmi gəliri olan hər kəs Kapital Bank-dan 50 000 AZN-dək “Gündəlik təlabat krediti”ni illik 10.9% dən başlayaraq 59 ayadək müddətə əldə edə bilərlər.

As announced earlier, Kapital Bank, the country's first bank, is helding a lottery for customers applying for cash loan. The first draw of the lottery took place on May 15, 2024. Twenty-three individuals, randomly selected during the live broadcast, emerged as the winners of this draw. According to the lottery's terms, Kapital Bank will cover the maximum monthly payment of 500 AZN for the loan obtained by the winners between April 15 and May 9, 2024.
For detailed information about the winners, please visit: https://kbl.az/gtkltr
The second and final draws of the lottery will take place on June 12, 2024. It is noteworthy that in both the first and second draws, 23 winners, totaling 46 individuals, will have their maximum 500 AZN monthly loan payments covered. However, in the final draw, four customers will have their entire loan amount covered by Kapital Bank, with a maximum of 10,000 AZN each. All participants of the first and second draws are eligible to participate again in the final draw.
For more information about the lottery, visit: https://kbl.az/ltlt
It should be noted that Kapital Bank's cash loan lottery continues until June 3. During this period, customers applying for the “daily demand loan” automatically gain the opportunity to participate in the lottery. Customers obtaining the “daily demand loan” through online channels (kapitalbank.az, birbank.az, and the Birbank mobile application) receive five chances to participate, while those applying at branches receive one chance.
It should be mentioned that customers with official income can obtain loans up to a maximum of 50 000 AZN with terms starting from 10.9% apr. The offered loan is provided for a duration of up to 59 months.