https://www.innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_35bb983595bee8489562c793a_o.jpg
Korporativ Sosial Məsuliyyət təşəbbüsləri ilə seçilən Yelo Bank bu dəfə Baş ofisində qanvermə aksiyası təşkil edib. Bu mühüm təşəbbüs Mərkəzi Qan Bankı və Talassemiya Mərkəzinin birgə tərəfdaşlığı ilə “Qan ver, həyat qurtar” şüarı altında keçirilib. Tədbirdə Yelo Bank-ın rəhbər heyəti və əməkdaşları könüllü donor kimi iştirak ediblər. Hər bir donor Mərkəzi Qan Bankının səyyar tibbi heyətinin hərtərəfli müayinəsindən keçib, təhlükəsizlik və sağlamlıq standartlarına əməl olunub. Toplanan qan ehtiyatı hemofiliya və talassemiyadan əziyyət çəkən xəstələrin müalicəsində istifadə olunacaq. Bank bu cür həyat qurtaran təşəbbüslərə töhfə verməkdən qürur duyur və gələcəkdə belə layihələri davam etdirməyi planlaşdırır.
Yelo Bank sağlamlığın hər şeydən öndə olduğunu qeyd edərək hər kəsi bu cür aksiyalarda iştirak etməyə, donor olmaqdan çəkinməməyə və ehtiyacı olanlara dəstək olmağa çağırır.
Bank xidmətləri (pulsuz kart, kredit pul, biznes üçün dəstək və s.) haqqında əlavə sualınız var? O zaman 981 nömrəsinə zəng edin və ya Facebook, Instagram , Whatsapp və yelo.az hesablarımızı ziyarət edin.

https://innews.az/uploads/news/2024-05/_innews_35bb983595bee8489562c793a_o.jpg
Yelo Bank, известный своими инициативами в области корпоративной социальной ответственности, на этот раз организовал акцию по сдаче крови в своем Головном офисе. Это важное мероприятие было реализовано в партнерстве с Центральным банком крови и Центром талассемии, под девизом «Сдай кровь -спаси жизнь». В мероприятии, в качестве добровольцев-доноров, приняли участие как руководство, так и сотрудники Yelo Bank. Каждый донор прошел тщательный медицинский осмотр со стороны мобильного медицинского персонала Центрального банка крови, с соблюдением всех стандартов безопасности и гигиены. Собранная кровь будет использована для лечения пациентов, страдающих гемофилией и талассемией. Банк гордится возможностью вносить свой вклад в такие жизненно важные проекты и планирует поддерживать их и в будущем.
Отмечая, что здоровье превыше всего, Yelo Bank призывает всех принять участие в подобных акциях, не стесняться становиться донором и поддерживать тех, кто в этом нуждается.
Вас интересует кредит наличными? Тогда позвоните по номеру 981 или напишите в наши аккаунты Facebook, Instagram, Whatsapp или yelo.az